Rozpoznajesz tych mężczyzn? Jeśli tak, skontaktuj się z policjantami [FOTO]

Policjanci z komendy w Starych Babicach zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzn przedstawionych na zdjęciach. Wszyscy, którzy ich rozpoznają lub posiadają jakiekolwiek informacje na ich temat, są proszeni o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z mundurowymi.
Fot. KPP Stare Babice. Mężczyźni są podejrzani o zniszczenie szlabanu w Latchorzewie.

Śledczy ze starobabickiej komendy prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia szlabanu drogowego przez czterech młodych mężczyzn, którzy działali wspólnie i w porozumieniu. Zdarzenie miało miejsce 22 stycznia 2022 roku roku około godziny 4:25 w Latchorzewie na ul. Zająca przy skrzyżowaniu z ul. Baczyńskiego.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć lub mogą pomóc w ustaleniu ich tożsamości, są proszone o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach, ul. Warszawska 276 lub telefoniczny z prowadzącą sprawę mł. asp. Magdaleną Jackowską pod numerem 47 724 32 37, a także całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerami (22) 752 80 00, 47 724 39 00 lub 112. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest