Jak poradzić sobie z zalanym mieszkaniem w Warszawie? [MAT. PARTNERA]

To scenariusz, którego doświadczyło wielu mieszkańców bloków. Mokra plama na suficie czy zacieki na ścianach są efektem zalania. Powodem wyrządzonych szkód jest często wadliwa instalacja, awaria sprzętu domowego. Bez względu na to, co jest jednak przyczyną zalania lokalu, należy podjąć natychmiastowe działania, dzięki którym unikniemy poważnych konsekwencji awarii. Korzystając z naszych usług zdołacie pozbyć się wilgoci ze ścian i sufitu.
Fot. mat. partnera. Firma MT-Osuszanie doskonale wie, jak poradzić sobie z wilgotnymi ścianami czy sufitem.

Osuszanie po zalaniu – Warszawa

Szybka i sprawnie przeprowadzona interwencja w przypadku zalania może uchronić nas przed koniecznością remontu oraz borykaniem się z innymi konsekwencjami zawilgocenia ścian. Należy pamiętać o tym, że mokre ściany są źródłem nie tylko nieestetycznych zacieków, odpadającego tynku czy plam. Istnieje ryzyko, że w miejscu nieosuszonego fragmentu pojawi się pleśń lub grzyb, które są niebezpieczne dla naszego zdrowia i które są również niezwykle trudne do pozbycia się.

Jako profesjonalna firma działająca na terenie Warszawy każdego dnia dostajemy sygnały od klientów z prośbą o pomoc w osuszaniu mieszkania. Zdarzenia takie mają miejsce zarówno w starszym budownictwie, jak i na nowych osiedlach. Korzystając z naszych usług możecie liczyć na profesjonalne wsparcie w trudnym momencie.

Osuszanie mieszkania po zalaniu – na czym polega i co możemy zrobić?

Jesteśmy skrupulatni i profesjonalni, dlatego na miejscu zdarzenia działamy zawsze według ściśle określonego planu, przynoszącego najlepsze efekty. Naszą pracę rozpoczynamy od wykonania pomiaru wilgotności w poszczególnych pomieszczeniach. Pozwala nam to ocenić skalę szkód oraz dobrać odpowiednie metody osuszania, adekwatne do skali zawilgocenia. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem takim jak osuszacze, wentylatory oraz nagrzewnie o dużej mocy. Są to nowoczesne urządzenia, dzięki którym szybko i sprawnie usuwamy wilgoć ze ścian oraz sufitu.

Profesjonalny sprzęt do osuszania – wynajem

Firma MT-Osuszanie stara się dopasowywać do potrzeb swoich klientów – wiemy że część z nich chce na własną rękę wykonać niezbędne prace. My zaś umożliwiamy im to poprzez wynajem osuszaczy, wentylatorów i nagrzewnic, dzięki którym samodzielnie pozbędziecie się wilgoci ze ścian oraz podłogi. Jeśli jednak macie obawy, czy podołacie zadaniu i wykonacie je prawidłowo – zapraszamy do kontaktu. Na miejsce wyślemy naszych fachowców, którzy o usuwaniu skutków zalania wiedzą dosłownie wszystko. Zajmujemy się nie tylko osuszaniem mieszkaniami w blokach – z naszego wsparcia i pomocy mogą też korzystać właściciele zabudowy jednorodzinnej. Zapraszamy do kontaktu – chętnie porozmawiamy o tym, co możemy dla Was zrobić. Opowiedz nam o swoim problemie, a my z pewnością znajdziemy satysfakcjonujące i skuteczne rozwiązanie.

Facebooktwitterredditpinterest