Plejada gwiazd na Dniach Pruszkowa 2022

Po wielu miesiącach pandemii wracają imprezy plenerowe. W ostatni weekend maja odbędą się Dni Pruszkowa.
Fot. UM Pruszków. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie zespół Lady Pank.

Tegoroczne Dni Pruszkowa zaplanowano na 27, 28 i 29 maja. Wydarzenie odbędzie się na parkingu przy budynku Centrum Dziedzictwa Kulturowego oraz na skwerze im. ZTL “Pruszkowiacy” przy ul. Lipowej.

Czego mogą spodziewać się uczestnicy? Zdecydowanie dużej dawki dobrej muzyki.

W piątek 28 maja parking przy CDK wypełnią elektroniczne brzmienia i foodtrucki, które zaoferują jedzenie z różnych stron świata. Tego dnia impreza rozpocznie się o godzinie 15.00. O godzinie 20.00 zagra DJ Insane, a o godzinie 21.30 odbędzie się impreza Hazel & Drum Live Show.

W sobotę 28 maja impreza przeniesie się na skwer im. ZTL “Pruszkowiacy”. Tego dnia nie może zabraknąć fanów Arka Kłusowskiego, który wystąpi o godzinie 17.30 i Natalii Kukulskiej. Wokalistka zaśpiewa dla pruszkowskiej publiczności o godzinie 19.00. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Lady Pank. Koncert zespołu rozpocznie się o godzinie 20.30.

Ostatniego dnia, czyli w niedzielę 29 maja impreza ponownie odbędzie się na skwerze im. ZTL “Pruszkowiacy”. Koncerty rozpoczną się o godzinie 17.00 występem dzieci z pruszkowskich szkół i przedszkoli, a o godzinie 18.00 wystąpi Zespół Tańca Ludowego “Pruszkowiacy”. O godzinie 18:30 na scenie pojawi się Waldemar Malicki i soliści Filharmonii Dowcipu “Naga prawda o klasyce”, a o godzinie 20:00 wystąpi Ray Wilson – Genesis Classic.

– Tradycyjnie, poza dużą dawką muzyki, w Dni Pruszkowa nie zabraknie również wielu dodatkowych atrakcji, m.in. animacji i warsztatów dla dzieci, dmuchańców, strefy gastronomicznej, strefy seniora i młodzieży. Widzimy się już w ostatni weekend maja! – zachęcają organizatorzy.

Źródło: UM Pruszków

Facebooktwitterredditpinterest