Eko-Piknik w Kampinosie z koncertami i wieloma atrakcjami. Wystąpią: LemON i Daria [PATRONAT MEDIALNY, PROGRAM]

W niedzielę, 21 sierpnia w Kampinosie, odbędzie się Eko-Piknik. Nie zabraknie występów gwiazd, atrakcji dla dzieci, warsztatów, konkursów i pokazów. Będzie to już XXII. edycja wydarzenia.
Fot. Ralf Lotys/wikipedia.org. Od godziny 20.30 będzie można usłyszeć największe hity zespołu LemOn.

Jak co roku, impreza rozpocznie się o godzinie 14.00, na boisku Klubu Sportowego Orzeł Kampinos zlokalizowanego w Kampinosie A (przy drodze wojewódzkiej Warszawa-Sochaczew).

– Eko Piknik w Kampinosie to impreza o ugruntowanej już renomie, a po pandemicznej przerwie, mamy wiele sygnałów, że nasi mieszkańcy i sympatycy zdążyli się już za tymi kampinoskimi spotkaniami stęsknić – informuje wójt Kampinosu Monika Ciurzyńska. Dodaje: – To co przyciąga naszych gości to atmosfera – luzu, niespiesznego celebrowania spotkań przy dobrym jedzeniu, muzyce. Możliwość zakupu wyjątkowych przedmiotów na kiermaszu produktów regionalnych, pysznych swojskich wędlin, serów czy też pieczywa, wypieków, których smak przywodzi najlepsze wspomnienia. Na terenie imprezy odbędzie się pokaz zabytkowych pojazdów, w tym maszyn rolniczych. Nie może oczywiście zabraknąć i strażaków, którzy cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród najmłodszych, gdyż każdy chłopiec marzy, żeby zostać strażakiem. Ale dziewczynki też o tym marzą!

Na najmłodszych czeka strefa dmuchańca i kucyki, dla nieco starszych i tych o mocnych nerwach będzie dostępne wesołe miasteczko z szeregiem atrakcji.

Jednym z partnerów Eko-Pikniku jest Ośrodek Doradztwa Rolniczego, który w tym roku przygotował dla gości liczne konkursy z ciekawymi i cennymi nagrodami, w tym; konkurs przeciągania liny – przy tej konkurencji jest zawsze mnóstwo emocji, podobnie jak w konkurencji dojenia krowy.

Do degustacji nieziemskich pyszności zaprasza KGW, również w gminnym namiocie na gości będzie czekać małe co nieco. Pracownicy Kampinoskiego Parku Narodowego zapraszają do odwiedzenia stoiska – nie będzie nudy, a sami się przekonacie, że życie w sąsiedztwie parku ma wiele zalet.

– Szczególnie zachęcam naszych gości do wzięcia udziału w akcji krwiodawstwa, w godzinach od 13.00 do 17.00, prowadzoną przez Klub HDK „Maksymilian” – zaprasza wójt Monika Ciurzyńska.

Tradycyjnie, podczas Eko-Pikniku nie zabraknie gwiazd sceny muzycznej. Na początek publiczność rozgrzeje Daria, niezwykle utalentowana piosenkarka, kompozytorka oraz autorka tekstów. Jeden z jej najbardziej znanych hitów „Paranoja” już w pierwszym tygodniu trafił na listy Air Play-Top – i nic w tym dziwnego, gdyż utwór jest elektryzujący! Niewielu wie, że Daria miała śpiewać w operze, jednakże jako 18-latka zdecydowała się podbić Londyn i dostała się na aktorstwo szekspirowskie! To niezwykła osobowość, ambitna, młoda kobieta, która wie czego chce – a patrząc na ilość wyświetleń na kanałach społecznościowych – warto przyjść i zobaczyć ją na scenie!

Na kampinoskiej scenie wystąpi również zespół LemON, a koncert wpisuje się w jubileusz 10-lecia istnienia zespołu. LemOn’u można słuchać bez końca, ktoś kiedyś powiedział, że ich muzyka to inny wymiar dla duszy – i miał w tym sporo racji. Wrażliwość wokalisty, ciekawe teksty sprawiają, że LemOn występuje na najbardziej prestiżowych festiwalach.

– Jesteśmy pewni, że po koncercie wszyscy będziemy nucić „żadnego końca świata dziś nie będzie, bo w Tokio jest już jutro” – a w tych postpandemicznych czasach to jakże niezwykle piękne słowa otuchy! Serdecznie zapraszamy do Kampinosu 21 sierpnia! Czekamy na Was! – zachęca wójt Monika Ciurzyńska.

Patronem medialnym wydarzenia jest serwis zachodniemazowsze.info.

Szczegółowy program imprezy przedstawia się następująco:

Źródło: UG Kampinos

Facebooktwitterredditpinterest