Jaki oczyszczacz powietrza do sypialni? [MAT. PARTNERA]

Masz problemy ze snem? Zdarza Ci się nie móc zasnąć, albo często się wybudzasz? W nocy męczy Cię suchy uporczywy kaszel? Przyczyn problemów ze snem może być bardzo wiele, nie zawsze jednak jako realną przyczynę podaje się zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu. Okazuje się natomiast, że to właśnie one mogą bezpośrednio przyczyniać się nie tylko do obniżania stanu zdrowia, ale również gorszego samopoczucia, czy właśnie problemów ze snem. Jak zwalczać zanieczyszczenia w powietrzu?
Fot. goodair.pl. Zanieczyszczenia w powietrzu to realne zagrożenie, jednak nie jesteśmy wobec nich całkowicie bezbronni.

Jakie zanieczyszczenia są dla nas najbardziej szkodliwe?

Przede wszystkim bardzo negatywnie oddziałują wszelkie zanieczyszczenia pochodzące ze smogu, co nie oznacza, że poza sezonem grzewczym problem z zanieczyszczonym powietrzem znika na dobre, oczywiście jego jakość poprawia się, ale inne zanieczyszczenia jak roztocza, alergeny, sierść zwierząt, pleśń, grzyby, wirusy i bakterie pozostają z nami przez cały rok. Szczególnie negatywnie wpływają na najmłodszych ,ale i osoby chorujące na alergie wziewne, nasilając jej objawy.

Oczyszczacze Vestfrost- skuteczny eliminator zanieczyszczeń

Zanieczyszczenia w powietrzu to realne zagrożenie, jednak nie jesteśmy wobec nich całkowicie bezbronni. We własnych czterech ścianach możemy do ich eliminacji wykorzystać najskuteczniejszą metodę czyli filtrację powietrza przez wydajne oczyszczacze Vestfrost. Urządzenia do sterylizacji powietrza, wykorzystując metody filtracji oraz filtry najwyższej jakości są w stanie skutecznie eliminować praktycznie 99,99% zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, w tym takie pochodzące ze smogu, które według badań mogą nawet skracać długość życia człowieka. Dzięki filtrom jak filtr HEPA, węglowy, wstępny, a także jonizatorom powietrza czy zastosowanej np. w modelu oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH lampie UV-C LED, skuteczność filtracji jest tak duża. Warto pamiętać, że każdy oczyszczacz powietrza powinno dobrać się pod kątem konkretnego pomieszczenia w którym ma pracować, kwestie dopasowania wydajności i powierzchni oczyszczania to właśnie od nich zależeć będzie najwyższa skuteczność.

Oczyszczacz Vestfrost do sypialni: śpij spokojnie

Oczyszczacz Vestfrost doskonale sprawdzi się także do sypialni, szczególnie dobrym rozwiązaniem będzie najmniejszy z trzech braci, model oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH, choć niewielkich rozmiarów doskonale nadających się do pomieszczeń nieprzekraczających 42 m2. Został wyposażony we wskaźnik numeryczny, a także wyświetlacz pyłów PM 2.5. Dzięki zaawansowanej filtracji przy wykorzystaniu: filtra wstępnego, węglowego, HEPA, jonizatora i lampy UV-C LED, będzie eliminować najbardziej szkodliwe zanieczyszczenia. Jeśli szukamy modelu nadającego się do sypialni bardzo ważną kwestią, oprócz skuteczności będzie również głośność pracy, im ciszej może pracować oczyszczacz powietrza, tym lepiej sprawdzi się w takim pomieszczeniu jak sypialnia, z powodzeniem będzie mógł pracować również w nocy.

Model oczyszczacz VESTFROST VP-A1M30WH nadaje się do użytku domowego, można go znaleźć jedynie w profesjonalnych sklepach, a jego dodatkową zaletą jest możliwość sterowania aplikacją mobilną oraz atrakcyjna cena.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Facebooktwitterredditpinterest