Nowe centrum handlowe w Grodzisku

Lada dzień mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego będą mogli zrobić zakupy w nowym centrum handlowym. Znajdą się tu sklepy takich marek jak: Sinsay, Deichmann, Kakadu i wiele innych.
Fot. ilustracyjne. Jossy/pixabay.com. W centrum znajdzie się 12 sklepów i punktów usługowych.

Nowe centrum handlowe Retalia mieści się u zbiegu ul. Królewskiej (droga wojewódzka nr 719) i Rzemieślniczej w pobliżu marketu Aldi, restauracji McDonald’s i stacji benzynowej. – Miejsce to stanie się najważniejszą destynacją handlową i największym skupiskiem sklepów w regionie – zapowiada inwestor.

Na powierzchni 5 tys. mkw. mieści się 12 sklepów i punktów usługowych. Będzie tu można zrobić zakupy w sklepach takich marek jak: Deichmann, Sinsay, House, Neonet, Tedi, sklep z artykułami dla zwierząt Kakadu, drogeria Rossmann, Żabka, Dealz. Przed obiektem znajduje się parking na sto miejsc.

Z okazji otwarcia kompleksu dla klientów przygotowano liczne promocje i niespodzianki. Np. w sklepie Dealz, będący częścią Pepco Group, w dniu otwarcia – 26 sierpnia, na pierwszych sto osób czekają vouchery na zakupy.

Inwestorem nowego centrum handlowego jest firma Retalia, a za koncepcję komercyjną i wynajem powierzchni odpowiada Mallson Polska.

Facebooktwitterredditpinterest

2 komentarzy dla “Nowe centrum handlowe w Grodzisku

  1. Grodzisk Rossmannami stoi… Kurcze, nie można zrobić w końcu Hebe? Są jeszcze drogerie typu Kontigo, czy chociaż nowa drogeria DM. Jest tylko jedna Drogeria Natura… No ludzie, co krok, to Rossmann… Dajcie w końcu sklep, którego tu nie ma! Plusem napewno będzie Dealz i Sinsay.

  2. Niestety coś poszło nie tak, jeszcze wczoraj był to plac budowy, a dzisiaj niby otwarcie miało być? A kto i kiedy odebrał budynek? Wiecie coś więcej?