Seria wypadków w Błoniu i okolicach [FOTO]

W tym tygodniu na terenie gminy Błonie miało miejsce kilka wypadków drogowych. Poszkodowane zostały w sumie cztery osoby.
Fot. Tomasz Wróbel/JRG Błonie. W Radonicach czołowo zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Do pierwszego z wypadków doszło w miejscowości Radonice. Kilka minut po godzinie 19.00 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o czołowym zderzeniu samochodu dostawczego z „osobówką”. Na miejscu interweniowali strażacy z Błonia i Grodziska Mazowieckiego, pogotowie i policja. W wypadku ucierpiały trzy osoby, jedna z nich została zabrana do szpitala.

We wtorek, 6 grudnia rano w Święcicach (gmina Ożarów Mazowiecki) na drodze krajowej nr 92 samochód ciężarowy uderzył w drzewo. W tym zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. Na miejsce przybyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej (JRG) w Błoniu i Ochotniczej Straży Pożarnej (OSP) w Święcicach, a także policja i pogotowie ratunkowe.

Tego samego dnia na ul. Grodziskiej w Błoniu pieszy został potrącony przez samochód ciężarowy. Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Źródło: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza w Błoniu

Foto: Łukasz Trzeciak, Tomasz Domański, Tomasz Wróbel

Facebooktwitterredditpinterest