Czesław Mozil nagrał piosenki z zespołem Pruszkowiacy. Są świetne! Posłuchajcie [WIDEO]

Znany piosenkarz Czesław Mozil wystąpił z zespołem ludowym „Pruszkowiacy”. 87-osobowa grupa młodych artystów nagrała z wokalistą zarówno muzykę, śpiew jak i wideo.
Fot. preorder.pl. Nowe dzieło Czesława Mozila jest kontynuacją nagrodzonej przez Akademię Fonograficzną Fryderyk 2020 w kategorii „Album roku muzyka dziecięca i młodzieżowa” płyty pt. „Kiedyś to były Święta”.

Czesław Mozil & „Grajkowie Przyszłości” to album będący efektem realizacji autorskiego projektu artysty, w którym dzieci inspirują dzieci. W sumie na płycie zagrało ponad 600 młodych osób z dziewięciu polskich miast, a dodatkowo, do każdego utworu zostały zrealizowane teledyski.

Płyta opowiada o pasjach i hobby. Zachęca młodych ludzi do samorozwoju oraz ośmiela do podejmowania prób w poszukiwaniu tego, co sprawia im przyjemność i radość bycia sobą. Usłyszymy tu piosenki opowiadające o wielu zainteresowaniach: od powszechnych gier komputerowych, przez miłość do czytania książek, komiksów, rysowania, aż po …marzycielstwo. Są to piosenki, które w warstwie tekstowej, mają motywować młodych ludzi do odkrywania swoich pasji nawet wtedy, jeśli nie są one popularne lub powszechne.

Premiera płyty Czesław Mozil & Grajkowie Przyszłości pt. „Inwazja Nerdów Vol.1” miała miejsce 2 grudnia ubiegłego roku.

Z udziałem dzieci i młodzieży z Zespołu Tańca Ludowego Pruszkowiacy zostały zrealizowane dwa utwory pt.: „Kaligrafia” i „66”.

Źródło: mat. promocyjne, youtube.com

Facebooktwitterredditpinterest