Mężczyzna jest podejrzany o kradzież. Rozpoznajesz go?

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży w drogerii w Lesznie. Bezpośredni związek z tym przestępstwem ma mężczyzna widoczny na zdjęciu.
Fot. KPP Stare Babice. Jeśli masz jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny widocznego na zdjęciu, skontaktuj się z policjantami.

Zdarzenie miało miejsce 24 września ubiegłego roku. Tego dnia w drogerii przy ul. Partyzantów w Lesznie skradziono perfumy. Bezpośredni związek z tym przestępstwem ma mężczyzna widoczny na zdjęciu. – Jeśli masz jakiekolwiek informacje na jego temat, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę – apelują mundurowi z komendy w Starych Babicach.

Rysopis mężczyzny: wiek 30-40 lat, wysoki, krępej budowy ciała, ubrany w ciemną kurtkę zasuwaną na zamek błyskawiczny, bordowy sweter, czarne spodnie i ciemne buty. Wszelkie informacje na jego temat można przekazywać do dyżurnego komendy w Starych Babicach przy ul. Warszawskiej 276, pod całodobowym numerem telefonu 47 724 39 01 lub do policjanta prowadzącego sprawę tel. (47) 724 32 16, powołując się na numer D-3653/22. Informacje można także przesyłać na adres e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest