12-letni Ignacy z Milanówka brawurowo wygrał program „MasterChef Junior”, a teraz wydaje własną książkę kucharską!

Zakończyła się ósma polska edycja programu "MasterChef Junior”. Młodym mistrzem kuchni został Ignacy Jabłoński z Milanówka. Poza statuetką i prestiżowym tytułem, chłopak otrzymał również możliwość wydania swojej pierwszej książki kulinarnej, która w księgarniach będzie dostępna od 17 maja.
Fot. TVN. W książce Ignacego znalazły się przepisy na pyszne dania bezmięsne.

Finał popularnego programu „MasterChef Junior” odbył się tydzień temu na antenie telewizji TVN. Jego niekwestionowanym zwycięzcą został Ignacy Jabłoński z Milanówka. Młody kucharz pokonał konkurentów przygotowując zwycięskie menu: ośmiorniczki z sosem mango, halibuta w cytrusach z risotto, a na deser pannacota matcha.

Przepis na sukces Ignacego to „dobra zabawa i tworzenie niezapomnianych smaków”. Teraz młody szef kuchni dzieli się swoimi przepisami na pyszne dania bezmięsne w książce kucharskiej. Do jej stworzenia zaprosił innych uczestników, którzy przygotowali swoje najlepsze potrawy. Egipt, Filipiny, Francja, Grecja, Izrael, Hiszpania, Tajlandia, Portugalia, Turcja, Włochy i oczywiście Polska – to kraje, których możecie zasmakować dzięki daniom młodych kucharzy.

Źródło: TVN

Facebooktwitterredditpinterest