Trwają poszukiwania 16-letniego Krzysztofa. „Wracaj, bardzo cię kochamy”

Właśnie mija dziewiąty dzień poszukiwań zaginionego Krzysztofa Dymińskiego. Zrozpaczona rodzina błaga o pomoc.
Fot. KPP Stare Babice. Krzysztof Dymiński wyszedł z domu 27 maja.

Policja i rodzina szuka zaginionego szesnastolatka spod Ożarowa Mazowieckiego Krzysztofa Dymińskiego Chłopak wyszedł z domu w miejscowości Pogroszew Kolonia w sobotę, 27 maja nad ranem. Od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu.

Reportaż na temat zaginięcia Krzysztofa wyemitowała telewizja TVN w programie „Uwaga”. Rodzice chłopca podkreślili w materiale, że jest on „dobrym dzieckiem, kochanym (…). Bardzo inteligentnym, mądrym. Ma szerokie zainteresowania, potrafił o nich mówić”. Nie było z nim żadnych problemów wychowawczych. Jest natomiast bardzo zamknięty w sobie. Ojciec Krzysztofa podkreślił, że zarówno on, mama, jak i brat bardzo go kochają.

Przed zaginięciem nastolatek zamieścił niepokojący wpis na Instagramie „Dziękuję, żegnajcie”. Od tamtej pory nie było z nim kontaktu, chociaż świadkowie widzieli go w różnych miejscach w Warszawie.

Każdy, kto może pomóc w odnalezieniu Krzysztofa, jest proszony o kontakt z policją.

Rysopis w chwili zaginięcia:

Wzrost 175 cm, ciemne blond włosy, niebieskie oczy, szczupłej budowy ciała. W dniu zaginięcia był ubrany w ciemne spodnie, czarne buty marki Diesel typu sneakersy. Nosi stały aparat na zębach (górny i dolny łuk).

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego proszone są o pilny kontakt:

KPP Warszawa Zach. z/s Stare Babice Wydział Kryminalny (KSP), 00-150 Warszawa, ul. Nowolipie 2
telefon: (0-22) 603 6555
email: dyzurny.ksp@policja.waw.pl.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji Stare Babice, „Uwaga” TVN

Facebooktwitterredditpinterest