Brutalne pobicie w Żyrardowie [FOTO]

Na ul. 1 Maja w Żyrardowie musiały interweniować służby ratunkowe. Doszło tam do pobicia młodego mężczyzny.
Fot. Straż miejska Żyrardów. Skatowany mężczyzna zalał się krwią.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 10 września, w godzinach nocnych. Na ul.1 Maja jeden mężczyzna gonił drugiego. W pewnym momencie napastnik dopadł ofiarę, kopał go i pobił. Mężczyzna z zakrwawioną twarzą upadł na chodnik, rozbijając sobie przy tym głowę. Był nieprzytomny.

Jako pierwsi na miejscu interweniowali strażnicy miejscy, udzielili poszkodowanemu pomocy przedmedycznej. – W związku z obawą o stan zdrowotny mężczyzny, który był ciągle atakowany przez agresora, pomimo leżenia bez ruchu i widocznych śladów krwi na głowie, informację o pobiciu mężczyzny zgłoszono na numer alarmowy 112 oraz pogotowie ratunkowe – poinformowali mundurowi.

Ostatecznie pobity mężczyzna został zabrany do szpitala. Natomiast napastnik oddalił się z miejsca w towarzystwie dwóch kobiet, nie udzielając mu pomocy.

Strażnicy ustalili, że poszkodowany został napadnięty i pobity przez nieznanego mu mężczyznę. – Zabezpieczono materiał dowodowy w celu prowadzenia dalszych czynności przewidzianych prawem – poinformowali żyrardowscy mundurowi.

To nie pierwsze takie zdarzenie w Żyrardowie. Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Źródło: Straż miejska Żyrardów, ZM

Facebooktwitterredditpinterest