Jak ślub, to w Piastowie. Nowa sala i plener czekają na nowożeńców [FOTO]

W piastowskim Urzędzie Stanu Cywilnego otwarto nową salę ślubów. Mieści się ona w zabytkowej Willi Millera przy ul. Bohaterów Wolności 23.
Fot. UM Piastów.

Ślub to z pewnością jedno z najpiękniejszych i najważniejszych wydarzeń dla młodej pary. Warto zatem zadbać, aby uroczystość pozostała niezapomniana zarówno dla państwa młodych, jak i wszystkich zaproszonych gości.

Narzeczeni mogą zawrzeć związek małżeński w nowej sali Urzędu Stanu Cywilnego w Piastowie w Willi Millera przy ul. Bohaterów Wolności 23.

W Piastowie można zawrzeć związek małżeński w nowej sali ślubów.

Mogą również wziąć ślub w plenerze, który jest ciekawą odmianą w porównaniu do urzędowych ceremonii.

– Jeśli wybierzecie Państwo piękną scenerię parku przy niedawno zmodernizowanej, klimatycznej Willi Millera i odpowiednio go udekorujecie, wrażenie będzie oszałamiające – zachęcają urzędnicy z piastowskiego magistratu.

Urzędnicy przypominają: organizując ślub plenerowy, trzeba pamiętać o formalnościach i uiszczeniu odpowiednich opłat.

W celu ustalenia terminu i załatwienia wszystkich formalności związanych z zawarciem małżeństwa należy się zgłosić do Urzędzie Stanu Cywilnego w Piastowie. Koszty, jakie należy ponieść w związku z zawarciem małżeństwa, to opłata skarbowa w wysokości 84 zł za sporządzenie aktu małżeństwa oraz dodatkowo 1000 zł, jeżeli zdecydujecie się państwo na ślub plenerowy (wyłącznie na terenie miasta Piastowa).

Więcej informacji można znaleźć na stronie Urzędu Stanu Cywilnego w Piastowie TUTAJ.

Źródło: UM Piastów

Facebooktwitterredditpinterest