Mieszkanka naszego regionu podbija świat mody. Właśnie wystąpiła w programie „Top Model”!

Ma 17 lat, zniewalający uśmiech i charyzmę, którymi podbiła serca jury telewizyjnego show „Top Model” w telewizji TVN. Sofia Konecka-Menescal pokonała wielu konkurentów i przeszła do dalszego etapu programu.
Fot. Bartosz Krupa/Warner Bros. Discovery/TVN.

“Top Model” to program rozrywkowy, który od lat cieszy się wśród widzów niesłabnącą popularnością. Tysiące kandydatów pojawia się na castingach, by wykorzystać szansę na karierę w branży mody. Jurorzy czekają na wyjątkowych kandydatów, którzy podejmą wyzwanie i w drodze na szczyt wykażą się kreatywnością i ambicją. Idealne wymiary i smukła sylwetka – to zdecydowanie za mało, by odnieść sukces. Liczy się pasja, osobowość, pracowitość.

Takimi cechami wyróżnia się Sofia Konecka-Menescal. Dziewczyna ma 17 lat i mieszka z rodziną w Osowcu (gmina Żabia Wola). Na co dzień uczy się w jednym z pruszkowskich liceów. Jej największymi pasjami są muzyka i moda. Sofia gra na gitarze basowej w zespole hair-metalowym June66, z którym już odnosi pierwsze sukcesy.

– Córka kocha zwłaszcza muzykę i modę lat 80. Sama wymyśla i szyje swoje stroje. Pomaga też przy tworzeniu wizerunku zespołu. Interesuje ją sztuka, filmy ale na pierwszym miejscu są muzyka i moda w bardzo szalonych wersjach – mówi mama Sofii Joanna, która wystąpiła w programie razem z córką. Nastolatka perfekcyjnie zna język angielski i portugalski. Dumna z Sofii jest również jej młodsza siostra. – Ma takie wysokie buty, włosy tapirowane, wygląda jakby wyszła z dżungli – stwierdziła 10-letnia Felicia.

Piękna, charyzmatyczna Sofia oczarowała członków jury „Top Model” – Joannę Krupę, Katarzynę Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego, którzy zadecydowali, że nastolatka przejdzie do następnego etapu telewizyjnego show. Dalsze losy Sofii w programie można śledzić w każdą sobotę o godzinie 20.00 na antenie stacji TVN.

Foto: Bartosz Krupa/Warner Bros Discovery/TVN

Facebooktwitterredditpinterest