Bambolino po raz pierwszy wystąpi w Pruszkowie. Uwaga! Rozdajemy bezpłatne wejściówki! [FOTO]

Już w czwartek, 9 listopada w Pruszkowie wystąpi niezwykły cyrk Bambolino. Dla naszych czytelników mamy cztery bezpłatne wejściówki na to wydarzenie.
Fot. mat. prasowe. Występ odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sportu.

Bambolino – to niezwykle barwny pokaz cyrkowy mistrza Bambolino, który właśnie rusza w trasę koncertową po Polsce. – Tylko w naszym cyrku zobaczysz tańczące w baletkach hipopotamy. Tylko u nas będziesz świadkiem pojedynku nieustraszonych kangurów bokserskich. I tylko na naszej arenie zaprezentowany zostanie nietuzinkowy numer wystrzelenia z armaty…Człowieka-Rakiety. Chcesz więcej? Jedyny na świecie pogromca pcheł wystąpi ze swoim małym pupilem, a trzymetrowy pyton amazoński pokaże możliwości wyszkolonego fakira – zachęcają organizatorzy.

Oprócz tego będzie można zobaczyć w akcji cyrkowe pingwiny, ciekawskie strusie, czarujących klaunów i magików oraz prawdziwą gwiazdę areny – wyjątkowego orangutana Goshę.

Bambolino to jedyny na świecie cyrk szczęśliwych zwierząt. Dlaczego szczęśliwych? Bo w tym cyrku nie występują prawdziwe zwierzęta, ale przebrani za zwierzęta aktorzy.

Ważne informacje:

czas trwania występu – 80 minut z 10-minutową przerwą

ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku

widowisko przeznaczone jest dla dzieci w wieku 3-10 lat

dzieci do 2,5 lat mogą wejść bezpłatnie – siedzą na kolanach rodzica, bez osobnego miejsca.

Więcej informacji na temat widowiska można znaleźć TUTAJ. Występ w Pruszkowie odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sportu przy. ul. Bohaterów Warszawy 4. Start: godzina 18.00.

Uwaga! Organizator widowiska – firma Pan Koncert ufundowała dla naszych Czytelników cztery bezpłatne wejściówki. Kto chce zdobyć bilet, niech pisze na adres: redakcja@zachodniemazowsze.info w tytule podając hasło: BILET.

Źródło: mat. prasowe

Facebooktwitterredditpinterest