Park handlowy Grodzisk Sfera Park otwarty! [FOTO, LISTA SKLEPÓW, GODZINY OTWARCIA]

Dokładnie w piątek, 13 października, o godzinie 9.00, otwarty został Grodzisk Sfera Park, największy obiekt handlowy w regionie Grodziska Mazowieckiego. Gości, którzy jako pierwsi odwiedzili nowe centrum, przywitano specjalnymi ofertami promocyjnymi i atrakcjami.
Fot. mat. prasowe. W otwarciu nowego centrum udział wziął m.in. burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński.

Grodzisk Sfera Park to ponad 20 sklepów i punktów usługowych, usytuowanych przy ul. Żyrardowskiej 14, tuż obok zjazdu z obwodnicy Grodziska Mazowieckiego. Pierwsi klienci nowego centrum handlowego pojawili się w piątek, 13 października, przed godz. 9.00 i chętnie korzystali z przygotowanych tego dnia przez organizatora i najemców promocyjnych ofert i dodatkowych atrakcji.

– Projektując Grodzisk Sfera Park, myśleliśmy przede wszystkimi o wygodzie robienia ulubionych zakupów i komfortowym korzystaniu z najważniejszych usług. Pierwszego dnia Park zapełnił się klientami, co potwierdza, że formuła handlowa, którą zaproponowaliśmy mieszkańcom Grodziska i okolic, doskonale się sprawdza – komentuje Dariusz Wolanin, przedstawiciel inwestora.

W oficjalnej uroczystości otwarcia Grodzisk Sfera Park wzięli udział: burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński, przedstawiciele generalnego wykonawcy PA Nova, studia architektonicznego Archas Design, mBanku, inwestora, a także najemcy.

Grodzisk Sfera Park, to nowoczesny obiekt handlowy, zrealizowany przez firmę GHRE. Wśród sklepów, usytuowanych na 11 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej, klienci znajdą m.in. takie marki jak: Biedronka, Rossmann, Sinsay, Tedi, Świat Książki, Jysk, Maxi Zoo, Dealz, KiK, Martes Sport, RTV Euro AGD, Pepco.

Grodzisk Sfera Park jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-21.00, a w niedziele handlowe od 10.00 do 18.00.

Źródło: Mat. prasowe

Facebooktwitterredditpinterest