Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Mundurowi z komisariatu w Błoniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży telefonu komórkowego. Jeśli masz jakiekolwiek informacje na ten temat, skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę.
Fot. KPP Stare Babice. Kradzież miała miejsce w Błoniu przy ul. Poniatowskiego.

Do zdarzenia doszło 27 lipca pomiędzy godzinami 11.50 a 12.05. Na terenie parkingu w Błoniu przy ul. Poniatowskiego 18a z samochodu został skradziony telefon. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem.

Rysopis mężczyzny: wiek około 40-50 lat, wysoki, średniej budowy ciała, ubrany w niebieskie jeansowe spodenki typu „rybaczki”, szarą koszulkę z krótkim rękawem, szarą czapkę z daszkiem, szare buty. Na ramieniu miał przewieszoną czarną saszetkę typu nerka.

Wszelkie informacje na temat tego mężczyzny można przekazywać do dyżurnego komisariatu w Błoniu w siedzibie jednostki przy ul. Jana Pawła II 2 lub pod całodobowym numerem telefonu 47 724 38 60. Informacje można także przesyłać na adres e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl, powołując się na numer sprawy KP-B-KR-2006/23.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest