Targi staroci w Warszawie – czy oferują zakupy przez internet? Sprawdzamy! [ART. SPONSOROWANY]

Na giełdzie Bronisze w Warszawie znajdziemy wiele cennych przedmiotów, które mogą być oryginalną ozdobą wnętrza oraz inwestycją na przyszłość. Sprzedawcy wystawiają tam nie tylko zabytkowe meble, asortyment jest o wiele większy! Czy odwiedzenie targów to jedyna okazja na zapoznanie się z ich ofertą?
Fot. mat. partnera. Na stronie antyki-bronisze.pl każda rzecz jest szczegółowo opisana, dzięki czemu poznamy jej wymiary, materiał, z jakiego został wykonana, epokę i kraj pochodzenia oraz cenę.

Warszawskie Targi Antyków, czyli najbardziej znany targ staroci w Warszawie i całej Polsce

Warszawskie Targi Antyków są wydarzeniem cyklicznym, uchodzącym za największą tego typu imprezę w Polsce. Podczas targów ponad 70 kolekcjonerów wystawia swoje przedmioty na sprzedaż, a antyki pochodzą nie tylko z Polski, ale też innych krajów, m.in. Niemiec i Francji.

W ofercie znajdziemy przede wszystkim meble, oświetlenie, elementy dekoracyjne, dzieła sztuki, biżuterię. Warto dodać, że wydarzenie odbywa się w każdy weekend, więc osoby zainteresowane kupnem mają okazję zwiedzić stoiska antykwariuszy w soboty i niedziele od 8 do 16.

Giełda Staroci w Warszawie odbywa się w miejscu oddalonym od centrum miasta, jednak można tam bez problemu dojechać samochodem, jak i komunikacją miejską. Targi są organizowane we wsi Bronisze na terenie Rynku Hurtowego w hali o powierzchni 3500 m2. Jednak jest jeszcze jeden sposób na zapoznanie się z ofertą Warszawskich Targów Antyków i to bez konieczności przyjazdu.

Czy antyki kupimy tam również przez internet?

Chociaż oglądanie antyków na żywo w hali, która przypomina bardziej galerię, jest na pewno o wiele przyjemniejsze, to nie każdy może sobie na taką wizytę pozwolić, jeśli jest np. z innej części Polski. Jednak nie trzeba wtedy rezygnować z zakupów na targach staroci w Warszawie, bo z ofertą można się zapoznać też na stronie antyki-bronisze.pl.

Przedmioty są podzielone na 20 kategorii, co ułatwia sprawne ich wyszukiwanie. Każdy z antyków został szczegółowo opisany, dzięki czemu poznamy jego wymiary, materiał, z jakiego został wykonany, epokę i kraj pochodzenia oraz cenę. Dodatkowo możemy obejrzeć galerię zdjęć. Przy każdej pozycji znajdziemy też dane kontaktowe do sprzedawcy – numer telefonu i adres mailowy, co ułatwi ustalenie szczegółów zakupu.

Nie musimy się też martwić dostawą zabytku, bo Warszawskie Targi Antyków zapewniają klientom bezpieczny transport mebli, ale też innych wartościowych przedmiotów, a nawet pomogą je zamontować w domu, co jest dobrym rozwiązaniem np. w przypadku dużych kryształowych żyrandoli.

Co znajdziemy w ofercie online Antyków Bronisze?

W ofercie internetowej, która jest na bieżąco aktualizowana, znajdziemy wiele antyków z różnych kategorii, a najpopularniejsze z nich to:

  • meble – wartościowe są zwłaszcza wykonane z drewna biedermeierowskie stoliki, komody, szafy, kredensy, a także tapicerowane sofy i fotele w stylu Ludwika Filipa;
  • zegary – to wyjątkowe zabytki wyrabiane ręcznie nie tylko z drewna, ale też porcelany, marmuru, malachitu, a najstarsze zegary pochodzą nawet z XVIII wieku;
  • oświetlenie – to nie tylko majestatyczne żyrandole z XX wieku, ale też ręcznie malowane ceramiczne lampki stołowe;
  • dzieła sztuki – piękne obrazy przedstawiające martwą naturę lub pejzaże, ale też rzeźby, które mogą stanowić gratkę dla kolekcjonerów i wielbicieli oryginalnych dekoracji wnętrz;
  • różnego rodzaju niewielkie przedmioty – np. monety, biżuteria, srebrne sztućce, pudełeczka, naczynia.

Kupowanie antyków przez internet może być świetną opcją dla osób zabieganych, które nie mają czasu na odwiedzanie sklepów ze starociami – jeśli wybieramy sprawdzonych sprzedawców, jak Antyki Bronisze, nie musimy się obawiać!

Facebooktwitterredditpinterest