Błonie zaprasza na targi staroci

Gratka dla miłośników rzeczy z drugiej ręki W Błoniu są organizowane targi staroci.
Fot. jackmac34/pixabay.com. Na targach staroci można znaleźć unikatowe przedmioty.

Targi staroci to to raj dla pasjonatów, kolekcjonerów i łowców okazji. Takie wydarzenia odbywają się w sąsiednich miejscowościach naszego regionu i cieszą się dużą popularnością. Tak jest np. w Grodzisku Mazowieckim i w Pruszkowie. Na takim targu można kupić i sprzedać niemal wszystko: ubrania, ceramikę, meble, rękodzieło, artykuły AGD, książki, płyty i wiele innych rzeczy „z duszą”.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, władze postanowiły zorganizować targ staroci również w Błoniu. Po raz pierwszy wydarzenie odbyło się 10 grudnia na targowisku miejskim przy ul. Targowej. Regularnie ma mieć miejsce w każdą drugą niedzielę miesiąca. Burmistrz Błonia już zapowiedział, że w tym dniu nie będą pobierane opłaty za powierzchnię wystawienniczą. Każdy, kto ma w domu niepotrzebne przedmioty, może je sprzedać, a łowcy stylu vintage – „upolować” prawdziwe perełki.

– Zachęcamy miłośników antyków i handlarzy starociami, a także wystawców, kolekcjonerów, pasjonatów oraz kupujących do odwiedzenia targu w Błoniu – zaprasza burmistrz Zenon Reszka.

Źródło: UM Błonie

Foto: Facebook/Zenon Reszka

Facebooktwitterredditpinterest