Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń! [FOTO]

Policjanci z komendy w Starych Babicach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży artykułów w drogerii w Lesznie. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć z tym związek. Rozpoznajesz ich? Poinformuj mundurowych!
Fot. KPP Stare Babice. Każdy, kto rozpoznaje podejrzanych mężczyzn, jest proszony o kontakt z policją.

Policjanci z Wydziału dochodzeniowo-śledczego komendy w Starych Babicach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży artykułów w drogerii w Lesznie, które miały miejsce w październiku i listopadzie ubiegłego roku. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć związek ze zdarzeniem.

Jeden z mężczyzn z ciemnymi krótkimi włosami, bez zarostu, był ubrany w czarno-zieloną kurtkę z kapturem założonym na głowie, czarne spodnie oraz ciemne buty.

Drugi mężczyzna z krótkimi ciemnymi włosami, ciemnym zarostem (broda i wąsy), był ubrany w czarno-zieloną kurtkę, ciemne jeansy, szare buty typu adidasy.

Trzeci mężczyzna z krótkimi blond włosami, bez zarostu, był ubrany w zielony sweter z golfem, czarne spodnie oraz czarne adidasy z białą podeszwą.

– Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn, lub posiada informacje na temat ich miejsca pobytu, jest proszony o kontakt osobisty z prowadzącą sprawę sierż. Wiktorią Strzeżek w siedzibie jednostki przy ul. Warszawskiej 276 w Starych Babicach, telefoniczny pod numerem 47 72 43 228, lub całodobowo z dyżurnym komendy pod numerem 47 72 43 900. Informacje można przekazać również w formie elektronicznej pisząc na adres e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl, powołując się na numer sprawy D-3771/23 – informuje rzeczniczka prasowa komendy w Starych Babicach podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest