Zaginęła Klaudia Czaińska i Dawid Pudlik. Widziałeś ich? Poinformuj policję! [FOTO]

Policjanci z warszawskiej Woli poszukują zaginionej Klaudii Czaińskiej. Kobieta ostatni raz była widziana 2 stycznia 2024 roku około godziny 3.00 nad ranem. Z kolei Dawid Pudlik wyszedł z mieszkania 17 stycznia i do tej pory nie nawiązał kontaktu z bliskimi.
Fot. KSP Warszawa. Klaudia Czaińska wyszła z mieszkania 2 stycznia i do chwili obecnej nie wróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Kryminalni z warszawskiej Woli poszukują Klaudii Czaińskiej oraz Dawida Pudlika.

Kobieta 2 stycznia wyszła z mieszkania i do chwili obecnej nie wróciła, nie nawiązała też kontaktu z bliskimi. Klaudia Czaińska ma około 160-165 cm, szczupłą sylwetkę, włosy blond do ramion, oczy brązowe, tatuaż przedstawiający kota na wewnętrznej stronie przedramienia, na wysokości żeber tatuaż w postaci serca, na ręku ma tatuaż w postaci trzech motyli. W chwili zaginięcia była ubrana w dres koloru różowego, jasnobeżową kurtkę, białe buty typu adidas.

Natomiast 18-letni Dawid Pudlik wyszedł z mieszkania 17 stycznia, przed godziną 10.00 i również do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Mężczyzna jest średniej budowy ciała, ma około 175 cm wzrostu, włosy ciemno brązowe, oczy brązowe. Był ubrany w czarną czapkę z białym napisem, niebieski szalik, szaro-czarną kurtkę, buty adidas koloru czerwonego.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionych są proszone o kontakt z policjantami komendy w Warszawie przy ul. Żytniej 36 tel. (47) 72394 50 lub z najbliższą jednostką policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.krp4@ksp.policja.gov.pl.

Źródło: Komenda Stołeczna Policji Warszawa

Facebooktwitterredditpinterest