Setne urodziny mieszkanki gminy Stare Babice. 200 lat dla pani Wacławy! [FOTO]

12 lutego swoje setne urodziny obchodziła pani Wacława Kajak z Wojcieszyna. Wizytę jubilatce złożyli urzędnicy ze Starych Babic.
Fot. UG Stare Babice. – Jak jest zdrowie, to wszystko jest – powiedziała pani Wacława zapytana o to, co w życiu uważa za najcenniejsze.

Pani Wacława przez 20 lat pracowała w Polfa Warszawa. Doczekała się 4 dzieci, 7 wnuków, 10 prawnuków i 2 praprawnuków.

Z okazji setnych urodzin panią Wacławę odwiedzili: przedstawicielki Urzędu Stanu Cywilnego, Magdalena Łagun-Paszek i Anna Łuczak oraz Marcin Łada i radna gminy Jadwiga Wasiak. Jubilatka otrzymała od nich kwiaty, okolicznościowy dyplom i kosz prezentowy.

– Pani Wacława powitała nas serdecznym uśmiechem, który momentalnie rozpromienił nasze twarze. Imponująca witalność, błyskotliwy humor i gawędziarski talent – to tylko niektóre z cech, które zachwycają w pani Wacławie – podsumowali wizytę u jubilatki starobabiccy urzędnicy.

„Zdrowie – bo jak jest zdrowie, to wszystko jest”– powiedziała pani Wacława zapytana o to, co w życiu uważa za najcenniejsze. A gdy goście poprosili o receptę, jak zachować tak imponującą kondycję, zdradziła swój sekret: „Zawsze dużo pracowałam i starałam się zapewnić dzieciom wszystko, czego potrzebowały”.

– W tym wyjątkowym dniu życzymy Pani Wacławie kolejnych lat w zdrowiu, spełnieniu i radości. Życzymy jej, by jej serdeczny i ciepły uśmiech nigdy nie schodził z twarzy i aby swoim humorem dalej zarażała wszystkich wokół. Humor bowiem, to najlepsze lekarstwo i życzymy, by nigdy nie zabrakło go naszej Jubilatce. Niech każdy dzień wypełniają jej serdeczne uśmiechy i ciepło płynące od kochającej rodziny. Niech jej mądrość i życiowe doświadczenie wciąż inspirują. Pani Wacławo, dwieście lat! – złożyli życzenia urzędnicy ze Starych Babic.

Redakcja serwisu zachodniemazowsze.info przyłącza się do serdeczności.

Źródło: UG Stare Babice

Facebooktwitterredditpinterest