W Żyrardowie powstaje nowy park handlowy. Ma być największy w regionie!

Osada – tak ma się nazywać nowy park handlowy, który powstaje w Żyrardowie. Obiekt będzie mieścił się w rejonie ul. Mickiewicza, Kasprowicza i Mazowieckiej.
Fot. elasticcomputefarm/pixabay.com. W nowym centrum powstanie m.in. supermarket.

Budowa największego centrum handlowo-usługowego Osada w Żyrardowie już się rozpoczęła. Będzie się mieścić na działce o powierzchni 10 ha w rejonie ul. Mickiewicza, Kasprowicza i Mazowieckiej. a powierzchnia najmu wyniesie 33 tys. mkw.

W bezpośrednim sąsiedztwie nowego parku handlowego znajduje się market budowlany Mrówka, market spożywczy Biedronka oraz restauracja McDonald’s. Ta część miasta często określana jest przez mieszkańców Osadą Młyńską – stąd nazwa projektu.

W nowym parku będzie znajdować się: market Auchan, market budowlany DIY, restauracja KFC typu drive-thru oraz około 50 sklepów różnych branż, najpopularniejszych marek. Dla klientów będzie dostępny bezpłatny parking naziemny na 800 samochodów.

Pierwszy etap parku ma być gotowy jeszcze w tym roku, całość zostanie oddana do użytku w 2025 roku. Inwestorem jest firma Mabrok K Kuran, posiadająca duże doświadczenie w realizacji parków handlowych. Inwestycją zarządza firma CMP S.A., a za koncepcję komercyjną oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Przypomnijmy, że w październiku zostało otwarte nowe centrum handlowe również w Grodzisku Mazowieckim (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ).

Facebooktwitterredditpinterest