Znaczna ilość narkotyków u 77-latka

W czwartek, 22 lutego policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał ponad 300 gramów narkotyków. Usłyszał już zarzuty i został aresztowany.
Fot. KPP Żyrardów. Sprawą zajmuje się prokuratura w Żyrardowie.

Kryminalni zatrzymali 77-letniego mieszkańca Żyrardowa. Z uzyskanych wcześniej informacji wynikało, że może on posiadać w mieszkaniu narkotyki.

– W wyniku przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę, policjanci ujawnili ponad 300 gramów mefedronu, woreczki strunowe oraz gotówkę w kwocie ponad 1500zł – poinformowała rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie st. sierż. Patrycja Sochacka.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki, gdzie noc spędził w policyjnym areszcie. Po zebraniu przez kryminalnych niezbędnego materiału dowodowego, sprawa trafiła do żyrardowskiej prokuratury. Tam 77-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej, udzielania oraz usiłowania udzielenia innej osobie środka odurzającego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej. Mężczyznę aresztowano na trzy miesiące, grozi mu do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie

Facebooktwitterredditpinterest