Błonie: Kradli rowery na stacji kolejowej

Pod koniec zeszłego tygodnia dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymał zgłoszenie kradzieży czterech rowerów górskich z terenu parkingu mieszczącego się przy PKP w Błoniu. Złodzieje są już w rękach prokuratury.
Fot. KPP Stare Babice. Zatrzymani usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, paserstwo i posiadanie środków odurzających.

W zeszłym tygodniu do dyżurnego komisariatu w Błoniu wpłynęło zawiadomienie, z treści którego wynikało, że doszło do włamania na teren PKP przy ul. Kolejowej w Błoniu, z którego skradziono cztery rowery górskie. Jednoślady warte kilka tysięcy złotych zostały odnalezione w dwóch komórkach lokatorskich mieszkańców gminy.

– W chwili odnalezienia przedmioty były częściowo rozebrane i przygotowane do sprzedaży. Funkcjonariusze komisariatu policji w Błoniu zabezpieczyli odzyskane mienie oraz zatrzymali 33-latka oraz jego 4 lata starszego kolegę – poinformowali mundurowi z komendy w Starych Babicach.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty: pierwszy za dokonanie czterech kradzieży z włamaniem, a drugiemu za paserstwo i posiadanie środków odurzających, ujawnionych w trakcie przeszukania. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Czynności w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest