Samorząd zachęca: skorzystaj z biletu metropolitalnego [CENNIK]

Władze Kampinosu namawiają mieszkańców do skorzystania z biletu metropolitalnego. – To wielka korzyść – informują.
Fot. WTP Warszawa. Różnicę w cenie dopłat do biletu metropolitalnego dla mieszkańców Kampinosu pokrywa gmina.

Niedawno w naszym serwisie informowaliśmy o przedłużeniu trasy autobusu linii 719 do Kampinosu w godzinach szczytu (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ).

Pasażerowie mogą skorzystać z oferty „Warszawa+3” (bilet metropolitalny). Program na terenie gminy Kampinos funkcjonuje od 1 września 2018 r. Korzystają na nim zarówno mieszkańcy Warszawy, jak i kilkunastu gmin podwarszawskich, w tym m.in. właśnie Kampinosu.

– Bilet metropolitalny, co potwierdzają konkretne liczby, to wielka korzyść, ponieważ na podstawie biletów nabytych w preferencyjnych cenach można podróżować nie tylko do centrum Warszawy, lecz również do miejscowości położonych w całej metropolii. Gmina Kampinos wybrała opcję „Warszawa+3”, która jest najkorzystniejsza dla mieszkańców, gdyż zawiera najwyższą dopłatę. Różnicę w cenie pokrywa samorząd – informują urzędnicy.

Mieszkańcy Kampinosu, którzy chcieliby skorzystać z biletu metropolitalnego, muszą wyrobić kartę w miejscowym urzędzie gminy. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

Źródło: UG Kampinos

Facebooktwitterredditpinterest