Zespół z Pruszkowa w show „Mam talent”. Grupa podbiła serca jury!

Pochodzący z Pruszkowa i okolic zespół June 66 wystąpił w programie telewizyjnym „Mam talent”. Jurorom bardzo spodobał się występ i zadecydowali, że grupa przejdzie do dalszego etapu show.
Fot. Facebook/June 66. Zespół przeszedł do dalszego etapu programu „Mam talent”.

Zespół June 66 tworzy czworo muzyków w wieku od 18 do 20 lat: Antek, Szymon, Sofia i Olaf. Muzycy pochodzą z Pruszkowa i okolic. Grają glam-rock, wzorując się na grupie Mötley Crüe. Skórzane i dżinsowe ubrania, mocno natapirowane włosy i „ciężkie”, gitarowe brzmienie – to ich cechy charakterystyczne. Do tej pory koncertowali podczas przeglądów regionalnych i w klubach muzycznych, teraz przyszła pora na występ w telewizji ogólnopolskiej TVN. Grupa wzięła udział w programie „Mam talent”, wykonując piosenkę „Love, love, love”. Jurorzy nie ukrywali swojego zachwytu.

– To było naprawdę bardzo dobre. Jesteście mega spójni w tym, jak wyglądacie, w tym, jak gracie, świetnie ze sobą brzmicie. Wielkie brawa dla was, niech glam rock wróci do łask – zachwycała się Julia Wieniawa. W podobnym tonie wypowiadała się Agnieszka Chylińska: – Generalnie moje odczucia są absolutnie pozytywne. Potrzeba takich bandów, potrzeba, żeby młodzi ludzie wiedzieli, że był taki cud w muzyce lat 80. Cudowne. Natomiast Marcin Prokop stwierdził, że po występie June 66 ma ochotę się zbuntować. – Mam ochotę nie pościelić łóżka, nie skasować biletu w autobusie, mam ochotę być zły i taki będę, jak wrócę do domu – zapowiedział dziennikarz. Zespół June 66 dostał trzy głosy na tak i przeszedł do dalszego etapu programu.

Przypomnijmy, że basistką i jedyną kobietą w grupie jest Sofia Konecka-Menescal, która osiągnęła duży sukces w programie „Top Model” (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ i TUTAJ).

Facebooktwitterredditpinterest