Awantura w Ożarowie. 40-latek groził współlokatorowi nożem

Do dyżurnego komisariatu w Ożarowie Mazowieckim zgłosił się mężczyzna z prośbą o interwencję wobec swojego współlokatora. Agresor, trzymając w ręku nóż, wielokrotnie groził mu pozbawieniem życia i uszkodzeniem ciała. Policjanci zatrzymali 40-latka.
Fot. KPP Żyrardów. Policjanci zatrzymali 40-letniego agresora.

Do dyżurnego komisariatu w Ożarowie Mazowieckim dodzwonił się mężczyzna z prośbą o interwencję wobec swojego współlokatora. Na miejsce udali się funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna trzymając w ręku nóż wielokrotnie groził pokrzywdzonemu pozbawieniem życia i uszkodzeniem ciała.

– Policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Zebrany przez policyjnych „dochodzeniowców” materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na zastosowanie wobec zatrzymanego środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji połączonego z zakazem zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym oraz nakazem niezwłocznego opuszczenia lokalu mieszkalnego zajmowanego wspólnie z nim – poinformowała rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Czynności w sprawie są prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest