Pomysł na weekend: Multimedialny Park Fontann. W tym roku w rytmach Abby

Już 1 maja będzie odbędzie się inauguracja pokazów w Multimedialnym Parku Fontann. W tym roku fontanny „zatańczą” w rytm przebojów zespołu Abba.
Fot. Facebook/Multimedialny Park Fontann. W tym roku tematem przewodnim widowiska jest przylot grupy Abba do Warszawy.

Pokazy w Multimedialnym Parku Fontann to jedna z ulubionych rozrywek mieszkańców stolicy i turystów. Widownia poprzednich spektakli gromadziła nawet milion osób. Do tej pory inspiracją przedstawień były warszawskie legendy czy bohaterzy bajek Disneya. W tym roku kolorowe fontanny „zatańczą” do muzyki legendarnego zespołu Abba. Inauguracja pokazów pn. „Dancing Queen” odbędzie się 1 maja.

– Przeniesiemy się do lat siedemdziesiątych, wspominając historyczne wydarzenie – przylot grupy do Warszawy. Zapraszamy na porywające do tańca i śpiewu pokazy pełne niezapomnianych przebojów – zachęcają organizatorzy.

Pokazy inauguracyjne odbędą się w dniach 1-4 maja o godzinie 21.30. O tej samej porze spektakle będą rozpoczynać się w piątki i soboty do końca lipca. W sierpniu należy zarezerwować sobie czas o godzinie 21.00, a we wrześniu – o godzinie 20.30. Organizatorem pokazów jest Stołeczna Estrada.

Multimedialny Park Fontann został otwarty w 2011 roku na warszawskim Podzamczu, u podnóża Nowego Miasta. Znajduje się na Skwerze 1 Dywizji Pancernej WP pomiędzy ulicami Boleść, Wybrzeże Gdańskie, Sanguszki i Rybaki. Wstęp na pokazy jest bezpłatny. Najlepiej je podziwiać ze skarpy wiślanej.

Źródło: UM Warszawa, ZM

Facebooktwitterredditpinterest