Ukradł tablice rejestracyjne i paliwo. Znasz tego mężczyznę? [FOTO]

Policjanci z komisariatu w Błoniu prowadzą sprawę dotyczącą wykorzystania skradzionych tablic rejestracyjnymi podczas kradzieży paliwa. Znasz mężczyznę widocznego na zdjęciach? Poinformuj mundurowych!
Fot. KPP Stare Babice. Policjanci poszukują mężczyzny widocznego na fotografii.

Kradzieże miały miejsce w dniach 2 i 10 stycznia tego roku na stacjach paliw w Błoniu. W obu przypadkach kamery monitoringu utrwaliły wizerunek tego samego mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniami. Jeśli masz jakiekolwiek informacje na jego temat, skontaktuj się z policjantami z komisariatu w Błoniu.

Rysopis mężczyzny: szczupły, średniego wzrostu. Ubrany w czarną kurtkę, spodnie jeansowe, ciemne buty typu adidasy z białym znaczkiem, na głowie ciemna czapka z biało-różowym paskiem (otokiem). Na drugim nagraniu czapka żółto-zielono-pomarańczowa z zielonym pomponem.

Wszelkie informacje na temat tego mężczyzny można przekazywać do dyżurnego komisariatu w Błoniu w siedzibie jednostki przy ul. Jana Pawła II 2 lub pod całodobowym numerem telefonu 47 724 38 60.

Informacje można także przesyłać na adres e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl, powołując się na numer sprawy KP-B-KR-635/24.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Starych Babicach

Facebooktwitterredditpinterest