Van dla twojego biznesu, czyli 3 zalety Nissana Townstara [ART. SPONSOROWANY]

Szukasz nowego samochodu dla Twojego biznesu? Zwykły samochód osobowy to za mało, ale nie chcesz rezygnować z bogatego wyposażenia tego segmentu? Oto Nissan Townstar - samochód idealny dla każdej firmy, łączący najlepsze cechy auta osobowego i vana.
Fot. mat. partnera. Nowa wersja Nissana Townstar jest dostępna aż w czterech wariantach.

Wielozadaniowy VAN dla każdego biznesu

Nissan Townstar Van to rozwiązanie, które przypadnie do gustu każdemu przedsiębiorcy, który szuka wyjątkowego samochodu, który łączy w sobie optymalną przestrzeń ładunkową, niskie zużycie paliwa i bogaty wybór wyposażenia, znany dotychczas jedynie z samochodów klasy premium.

Wielozadaniowy Nissan Townstar dostępny na https://zaborowski.com.pl/modele/nowy-nissan-townstar-van zapewnia aż 3,3m2 przestrzeni ładunkowej, co jest aż nadto potrzebne do tego, by załadować do samochodu wszystko, co jest nam potrzebne, nie martwiąc się przy okazji o nadmierne zużycie paliwa i emisję CO2. W cyklu mieszanym Nissan spala około 6,7 do 6,8L paliwa na 100 km, co jest doskonałym wynikiem i zapewnia znaczące oszczędności w stosunku do pojazdów z tego samego segmentu. Wszystko to w atrakcyjnej cenie i bogatymi możliwościami finansowania. 

Nowoczesne technologie w zasięgu ręki 

Dlaczego Nissan Townstar Van to samochód uwielbiany przez miłośników bezpiecznej jazdy? Model ten wprowadził do segmentu kompaktowych vanów pakiet ponad 20 technologii i jest wyposażony w szeroką gamę systemów bezpieczeństwa oraz zaawansowanych funkcji wsparcia kierowcy. Van posiada w swoim wyposażeniu między innymi takie funkcjonalności, jak:

  • Inteligentny system kamer 360 – wsparcie podczas każdego parkowania, nawet w najciaśniejszej uliczce. Zaawansowany system kamer precyzyjnie wskazuje nam cały obraz wokół samochodu i dodatkowo daje możliwość jego przybliżenia. Parkowanie vanem jeszcze nigdy nie było tak proste! 
  • Propilot – Długie trasy wymagają dużego skupienia i koncentracji podczas jazdy. I choć nowoczesne technologie nie zastąpią naszego doświadczenia, to mogą być pomocną dłonią. Tak jest w przypadku technologii ProPILOT, która zapewnia możliwość automatycznego podążania za pojazdem w wybranej przez nas odległości. Gdy samochód zatrzyma się lub ruszy ponownie, Nissan Townstar zrobi to również, trzymając się cały czas swojego pasa ruchu. 

Z takim wyposażeniem jazda będzie prawdziwą przyjemnością. Dodatkowo Townstar został wzbogacony o zaawansowany system Apple Carplay® i Android Auto™, które zrobi z naszego pojazdu prawdziwe centrum dowodzenia biznesem. 

Nissan Townstar – możliwość dobrania wariantu do swoich potrzeb

Szukasz idealnego wariantu Nissana Townstar dla siebie? Nowa wersja dostępna jest w czterech wariantach. Daje to możliwość precyzyjnego dobrania rozwiązania, które spełni nasze oczekiwania względem kosztów i wyposażenia. Każdy wybrany model to możliwość wyboru najbardziej odpowiadającej opcji finansowania.

Zakup nowego Nissana Townstar to jednak dopiero początek. W ramach współpracy na klienta czeka pełen pakiet usług posprzedażowych, który zawiera między innymi bezpłatny samochód zastępczy, bezpłatny przegląd samochodu i wsparcie drogowe Assistance. Nie ma na co czekać – nowy Nissan Townstar już czeka na to, by rozwinąć Twój biznes.

Facebooktwitterredditpinterest