Dni Piastowa pod znakiem muzyki [PROGRAM, WIDEO]

Koncerty zdominują tegoroczne obchody Dni Piastowa. Wiemy już, kto wystąpi podczas imprezy.
Fot. Ralf Lotys/wikipedia.org. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Lemon.

Tegoroczne Dni Piastowa odbędą się w weekend 11 i 12 maja. Głównym punktem programu będą występy muzyczne. W sobotę – od godziny 16.30, mieszkańcy będą mogli posłuchać zespołów: Lamia Sun, Prywatna Galaktyka, Nadmiar oraz DJ-a Łukasza. Każdy z tych z tych koncertów potrwa godzinę. Gwiazdą wieczoru będzie Kasia Popowska. Występ piosenkarki znanej z hitu „Przyjdzie taki dzień” rozpocznie się o godzinie 20.00.

Imprezy towarzyszące w sobotę odbędą się w godzinach 10.00-13.00 w Willi Millera przy ul. Bohaterów Wolności 23. Będą to: Wymianki książkowe pn. „Półki do spółki”, chillowanie pod chmurką, nie zabraknie również stoiska TOZ.

Niedzielne obchody Dni Piastowa rozpoczną się o godzinie 15.00 w Szkole Podstawowej nr 2 (Al. Krakowska 20). Wtedy odbędzie się trening pokazowy PKS Piastovia oraz konsultacje dla dzieci, które interesują się piłką nożną. O godzinie 16.00 rozpoczną się występy artystyczne dzieci i młodzieży. Będzie można posilić się kiełbaskami z grilla oraz potrawami z foodtrucków. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Lemon. To grupa, której nikomu nie trzeba przedstawiać znana z takich hitów jak: „Napraw”, „Scarlett” czy „Nice”.

Dni Piastowa odbędą się na placu Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Warszawskiej 24.

Program:

Źródło: MOK Piastów, YouTube

Facebooktwitterredditpinterest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *