Łomianki: Bestialski napad na obywatela Ukrainy

Policjanci z komisariatu w Łomiankach zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za kradzież rozbójniczą. Sprawcy już usłyszeli zarzuty i trafili do aresztu.
Fot. KPP Stare Babice. Mundurowi błyskawicznie zatrzymali sprawców napadu.

Dyżurny komisariatu w Łomiankach został powiadomiony o pobiciu obywatela Ukrainy oraz kradzieży jego rzeczy, do którego doszło w pobliżu jednego ze sklepów na terenie gminy. Na miejsce natychmiast wysłano patrol, który ustalił okoliczności zdarzenia. Z uzyskanych informacji wynika, że pokrzywdzony został zaczepiony przez dwóch mężczyzn, którzy pobili go i zabrali mu rzeczy osobiste, w tym również pieniądze. Po wszystkim uciekli.

Sprawą zajęli się policjanci z komisariatu w Łomiankach. Podjęte przez nich czynności doprowadziły do wytypowania dwóch mieszkańców gminy.

– Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali pierwszego podejrzanego, a kilka dni później jego kolegę. U jednego z mężczyzn, podczas przeszukania, znaleziono skradzione pokrzywdzonemu przedmioty – poinformowali mundurowi.

Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnej celi, a następnie usłyszeli zarzuty. Prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnione przestępstwa grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Stare Babice

Facebooktwitterredditpinterest

Jeden komentarz do “Łomianki: Bestialski napad na obywatela Ukrainy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *