Napad na stację paliw pod Ożarowem. Policja szuka podejrzanego. Poznajesz? Poinformuj mundurowych! [FOTO]

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego prowadzą postępowanie dotyczące rozboju, do którego doszło na stacji paliw w Płochocinie. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Każdy, kto go rozpoznaje lub posiada informację na temat zdarzenia, jest proszony o kontakt z mundurowymi.
Fot. KPP Stare Babice. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z rozbojem.

Do zdarzenia doszło 26 listopada 2023 roku. To właśnie tego dnia na stacji paliw w Płochocinie (gmina Ożarów Mazowiecki) doszło do rozboju z użyciem przedmiotu przypominającego broń. Policjanci z komisariatu w Ożarowie prowadzą w tej sprawie postępowanie.

Związek z tym zdarzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Był on ubrany w czerwoną bluzę z białymi napisami i kapturem założonym na głowę, czapkę z czarnym daszkiem oraz spodnie koloru czarnego z białym znaczkiem.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub posiada informacje na temat zdarzenia, jest proszony o kontakt osobisty z funkcjonariuszami komisariatu policji w Ożarowie Mazowieckim w siedzibie jednostki przy ul. Kolejowej 2 lub telefoniczny pod numerem 47 72 43 821. Informacje można przekazać również w formie elektronicznej pisząc na adres e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl, powołując się na numer sprawy KP-O-KR-7129/23.

Źródło: KPP Stare Babice

Facebooktwitterredditpinterest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *