Zlot food trucków w Nadarzynie

W naszym regionie po raz kolejny odbędzie się festiwal food trucków. – To będzie najsmakowitszy weekend tego lata – zapowiadają organizatorzy.
Fot. ilustracyjne. Niekverlaan/pixabay.com. Podczas wydarzenia będzie można zjeść zarówno przysmaki tradycyjne, jak i nowatorskie kompozycje.

Festiwale i zloty food trucków cieszą się wśród mieszkańców naszego regionu dużym powodzeniem. Podobna impreza już wkrótce odbędzie się w Nadarzynie. Od piątku, 21 czerwca do niedzieli, 23 czerwca smakosze będą mogli skosztować potraw różnorodnej kuchni. – Marzysz o kulinarnym szaleństwie, które podbije Twoje podniebienie? To wydarzenie jest dla ciebie! Dołącz do naszego zlotu food trucków w Ptak Warsaw Expo, gdzie łączymy najlepsze smaki z całego miasta w jednym miejscu! Od wyśmienitych burgerów po egzotyczne dania kuchni światowej – mamy wszystko, czego dusza kulinarna zapragnie – zachęcają organizatorzy.

Podczas wydarzenia będzie można zjeść zarówno przysmaki tradycyjne, jak i nowatorskie kompozycje.

Impreza odbędzie się w Ptak Warsaw Expo przy al. Krakowskiej 62 w Nadarzynie. Organizatorem jest Electronics Show. Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać TUTAJ.

Facebooktwitterredditpinterest