Powiat Grodziski

Bilet miejski dla mieszkańców Grodziska

Dokładnie od 1 kwietnia pasażerowie będą mogli korzystać z nowej oferty przygotowanej przez WKD. Bilet miejski będzie obowiązywać na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki.
Fot. WKD. Bilet będzie obowiązywał w tzw. strefie miejskiej na obszarze: Grodzisk Mazowiecki Radońska, Jordanowice, Piaskowa, Okrężna.

Nowa oferta pn. „Bilet miejski dla mieszkańców Gminy Grodzisk Mazowiecki” będzie uprawniać do jednorazowego przejazdu linią WKD w tzw. „strefie miejskiej” ograniczonej stacją i przystankami: Grodzisk Mazowiecki Radońska – Grodzisk Mazowiecki Jordanowice – Grodzisk Mazowiecki Piaskowa – Grodzisk Mazowiecki Okrężna.

Bilet może kupić mieszkaniec gminy Grodzisk Mazowiecki posiadający Grodziską Kartę Mieszkańca. Sprzedaż będzie prowadzona we wszystkich kasach, automatach stacjonarnych oraz po uruchomieniu nowej strony internetowej za pośrednictwem dostępnego Systemu internetowej sprzedaży biletów WKD. Koszt biletu to 2,26 zł.

Jak informuje WKD, w związku z wprowadzeniem nowej oferty, od 1 kwietnia zostaje zniesiony bilet miejski obowiązujący w obrębie Grodziska Mazowieckiego i Podkowy Leśnej.

Źródło: WKD

Więcej z obszaru: Powiat Grodziski

Duża plantacja konopi w powiecie grodziskim. „Właściciele rzucili się do ucieczki” [FOTO, WIDEO]

Kara nawet do 10 lat więzienia grozi mężczyznom, którzy na terenie powiatu grodziskiego prowadzili plantację konopi. >>

Śmiertelny wypadek na drodze serwisowej przy S8. Dwie osoby nie żyją [FOTO]

Na drodze serwisowej w Żabiej Woli miał miejsce śmiertelny wypadek. >>

Koronawirus w powiecie grodziskim: ponad 1650 przypadków zachorowań, 28 zgonów. Nie żyją Tadeusz i Piotr Kuldankowie. Znany społecznik i jego syn bloger zakazili się podczas rodzinnej imprezy

Znany społecznik z Milanówka Tadeusz Kuldanek oraz jego syn Piotr zmarli z powodu covid-19. >>