Powiat Warsz. Zach.

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Motocyklista w wieku około 40 lat zginął w wypadku, do którego doszło w Łomiankach. Mimo błyskawicznej pomocy służb ratunkowych, mężczyzny nie udało się uratować.
Fot. ilustracyjne/Policja Mazowiecka. Na miejscu interweniowali policjanci z komendy w Starych Babicach.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 17 września. W Łomiankach, na ul. Kolejowej 1 (pod wiaduktem) samochód marki range rover zderzył się z motocyklem. – Przed godziną 10.00 rano otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu motocykla z autem osobowym. Po naszym dojeździe na miejscu zastaliśmy pogotowie ratunkowe, które prowadziło resuscytację krążeniowo-oddechową motocyklisty – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Błoniu st. kpt. Kazimierz Jaworski. Niestety, działania ratowników medycznych nie przyniosły rezultatu, kierowca jednośladu w wieku około 40 lat zmarł.

Na miejscu interweniowała policja, pogotowie ratunkowe, straż miejska i dwa zastępy straży pożarnej – z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 11 z Warszawy i OSP Łomianki.

Więcej z obszaru: Powiat Warsz. Zach.

To już jutro! XXIII Eko-Piknik w Kampinosie. Będą gwiazdy i mnóstwo atrakcji [PROGRAM]

Jak co roku w Kampinosie odbędzie się Eko-Piknik. >>

Czas na zmiany na stacji kolejowej w Ożarowie [FOTO]

Na stacji kolejowej w Ożarowie Mazowieckim trwają zaawansowane prace modernizacyjne. >>

Groził ochroniarzowi śmiercią

Kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który awanturował się w sklepie i groził ochroniarzowi śmiercią. >>

Śmiertelny wypadek w Błoniu. Nie żyje 10-letnie dziecko [FOTO]

Na ul. Bieniewickiej w Błoniu miał miejsce śmiertelny wypadek. >>