Powiadomienie czeskiego przewoźnika Leo Express o planowanych usługach pasażerskich na trasie Praha hlavní nádraží – Warszawa Wschodnia – Praha hlavní nádraží wpłynęło do Urzędu Transportu Kolejowego (UTK) 9 września.
Leo Express deklaruje gotowość uruchomienia tego połączenia od 1 listopada. Codziennie ma jeździć jedna para pociągów na trasie Praha hl. n., Praha-Libeň, Kolín, Pardubice hl. n., Zábřeh na Moravě, Olomouc hl. n., Přerov, Hranice na Moravě, Suchdol nad Odrou, Studénka, Ostrava-Svinov, Ostrava hl. n., Bohumín, Zebrzydowice, Pszczyna, Tychy, Katowice, Sosnowiec Główny, Dabrowa Górnicza, Zawiercie, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Warszawa Zachodnia, Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia. Cała trasa ma długość 751 km, z czego 366 km przebiega przez terytorium Polski, a 385 km przez Czechy.
– Głównym celem planowanej oferty jest przewóz pasażerów między stacjami w Czechach i w Polsce. Przyjazd pociągu do Polski planowany jest w godzinach późnych wieczornych, a wyjazd do Czech w godzinach nocnych. Leo Express adresuje ofertę do osób dotychczas nie korzystających z połączeń kolejowych, a podróżujących samochodem. Przewoźnik zamierza pozyskać klientów poprzez zaoferowanie bardzo wysokiego standardu i komfortu świadczonych usług oraz atrakcyjnej ceny – czytamy w oficjalnym komunikacie Urzędu Transportu Kolejowego.
Podróż w godzinach nocnych z możliwością oglądania filmów i seriali, przy dostępności wifi na całej trasie i bogatej ofercie cateringowej, mają być dodatkowymi atutami mającymi nakłonić podróżnych do skorzystania z usług czeskiego przewoźnika. Leo Express zakłada przewóz ok. 100 tys. pasażerów rocznie w pierwszym roku działalności, z czego 80 proc. mieliby stanowić podróżni jadący między Czechami i Polską. W kolejnych latach liczba podróżnych miałaby rosnąć. Leo Express nie przewiduje znacznego zainteresowania swoimi połączeniami na odcinkach przebiegających wyłącznie na terenie Polski.
Planowany rozkład jazdy pociągów
Praha hl. n. | (15:13) | Warszawa Wschodnia | (0:37) |
Praha-Libeň | (15:19 – 15:20) | Warszawa Centralna | (0:42 – 0:43) |
Kolín | (15:49 – 15:50) | Warszawa Zachodnia | (0:48 – 0:49) |
Pardubice hl. n. | (16:08 – 16:09) | Pruszków | (1:04 – 1:05) |
Zábřeh na Moravě | (17:00 – 17:01) | Grodzisk Mazowiecki | (1:15 – 1:16) |
Olomouc hl. n. | (17:24 – 17:26) | Zawiercie | (3:01 – 3:02) |
Přerov | (17:38 – 17:42) | Dabrowa Górnicza | (3:21 – 3:22) |
Hranice na Moravě | (17:58 – 17:59) | Sosnowiec Główny | (3:31 – 3:32) |
Suchdol nad Odrou | (18:10 – 18:11) | Katowice | (3:41 – 3:43) |
Studénka | (18:17 – 18:18) | Tychy | (3:56 – 3:57) |
Ostrava-Svinov | (18:26 – 18:28) | Pszczyna | (4:09 – 4:10) |
Ostrava hl. n. | (18:34 – 18:36) | Bohumín | (4:51 – 4:55) |
Bohumín | (18:43 – 18:47) | Ostrava hl. n. | (5:02 – 5:03) |
Pszczyna | (19:25 – 19:26) | Ostrava-Svinov | (5:09 – 5:11) |
Tychy | (19:38 – 19:39) | Studénka | (5:19 – 5:20) |
Katowice | (19:52 – 19:55) | Suchdol nad Odrou | (5:26 – 5:27) |
Sosnowiec Główny | (20:04 – 20:05) | Hranice na Moravě | (5:38 – 5:39) |
Dabrowa Górnicza | (20:14 – 20:15) | Přerov | (5:55 – 5:59) |
Zawiercie | (20:34 – 20:35) | Olomouc hl. n. | (6:11 – 6:13) |
Grodzisk Mazowiecki | (22:20 – 22:21) | Zábřeh na Moravě | (6:34 – 6:35) |
Pruszków | (22:31 – 22:32) | Pardubice hl. n. | (7:24 – 7:25) |
Warszawa Zachodnia | (22:47 – 22:49) | Kolín | (7:43 – 7:44) |
Warszawa Centralna | (22:54 – 22:59) | Praha-Libeň | (8:11 – 8:12) |
Warszawa Wschodnia | (23:04) | Praha hl. n. | (8:19) |