Tagi: Praga-Południe

Magda Gessler ponownie w naszym regionie! Tym razem na Saskiej Kępie

W najbliższy czwartek, 16 października, na antenie telewizji TVN ponownie zostanie wyemitowany odcinek programu „Kuchenne rewolucje” z naszego regionu. Tym razem metamorfozie zostanie poddany bar Alpejski na warszawskiej Saskiej Kępie.
Fot. Biuro prasowe TVN. Obecnie trwa już 31. sezon „Kuchennych rewolucji".

Magda Gessler ze swoimi „Kuchennymi rewolucjami” wielokrotnie gościła w naszym regionie – ostatnio w Mrokowie (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ).

W najbliższy czwartek, 16 października, zostanie wyemitowany odcinek z warszawskiej Saskiej Kępy. Ta dzielnica to synonim pięknego zakątka stolicy – pełnego życia, starej architektury, przedwojennego klimatu bohemy i wręcz zagłębia restauracji. Jednym słowem – klasy i szyku.

Tymczasem w barze Alpejskim klasę ma… tylko kultowa mozaika na ścianie. Czas, nie dość że (w tym złym rozumieniu) jakby się zatrzymał, to jeszcze przejawił się w sposób okrutny, zamieniając to miejsce w muzeum brudu. A bohaterowie – żywcem wyjęci z poprzedniej epoki.

To, co na talerzu – to prawie trucizna. To, co w kuchni – to horror. A to, co w podziemiach… trudno nawet powiedzieć strach! Magda Gessler, niczym archeolog, odkopywać będzie warstwa po warstwie tajemnice zakładu gastronomicznego. Przy tym odcinku trzeba będzie zapiąć pasy, bo zapowiada się rollercoaster… w pałacu strachów. Za to z czeskim humorem.

Będziecie oglądać najnowszy odcinek „Kuchennych rewolucji” prosto ze stolicy?

Źródło: player.pl, ZM

Budowlańcowi przeszkadzała rurka z gazem, więc…ją upiłował. O mało nie wysadził w powietrze 10-piętrowego bloku [FOTO]

Zarzuty sprowadzenia bezpośredniego zagrożenia dla wielu osób i mienia znacznych rozmiarów usłyszał 49-letni mężczyzna, który w jednym z warszawskich wieżowców przeprowadzał remont i postanowił wyciąć rurkę z gazem. >>

Warszawski Gocław jest na plus! Daj szansę Pradze! [MAT. PARTNERA]

Gocław to pełne zalet osiedle na warszawskiej Pradze-Południe. >>

Chorzy ozdrowieńcy

Samorząd województwa realizuje jeden z największych w kraju projektów unijnych, którego celem jest doposażenie i przygotowanie mazowieckich placówek medycznych do walki z COVID-19. >>