Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Zgłoś się na casting do Metamorfoz!

Czujesz się mało atrakcyjna? Chciałabyś coś zmienić w życiu, ale nie masz odwagi? Weź udział w castingu i oddaj się w ręce specjalistów – wizażystki, fryzjerki i stylistki – zachęcają organizatorzy grodziskich Metamorfoz. Zgłoszenia można przesyłać do 19 lutego.
Fot. pixabay.com. Spośród pań, które zgłoszą się do metamorfoz, wybranych zostanie pięć osób.

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza do wzięcia udziału w Metamorfozach. Żeby się do nich zgłosić, należy wypełnić załącznik do regulaminu. Trzeba w nim odpowiedzieć na dwa pytania: Dlaczego chcesz wziąć udział w metamorfozach? Co w Twoim życiu zmienią metamorfozy? Spośród pań, które zgłoszą się do metamorfoz, wybranych zostanie pięć osób. Następnie spotykać będą się one z wizażystką, fryzjerką i stylistką, które doradzą, jak zmienić wizerunek. Konsekwencją tych działań będzie spektakularna metamorfoza.

Odmienione panie opowiedzą o sobie podczas finału akcji „Grodzisk Mazowiecki. Miasto Kobiet. Wydarzenie odbędzie się 3 marca w sali widowiskowej Centrum Kultury. W tym dniu będzie można też wziąć udział w koncercie Jakuba Jurzyka, który wystąpi ze swoim zespołem. – Na Miasto Kobiet zaprosiliśmy w tym roku także Grażynę Wolszczak. Jesteśmy pewni, że nasze Gwiazdy i Metamorfozy dostarczą paniom mnóstwo niezapomnianych emocji! – zachęcają organizatorzy.

Na zgłoszenia do metamorfoz organizatorzy czekają do 19 lutego 2018 r. Więcej informacji można uzyskać TUTAJ oraz na Facebooku.

Serwis zachodniemazowsze.info jest patronem medialnym akcji.

metamorfozy-grodzisk

Facebooktwitterredditpinterest