To już oficjalne. W sobotę startuje lodowisko w Grodzisku

Jak już informowaliśmy w serwisie zachodniemazowsze.info, w Grodzisku Mazowieckim rozpocznie działalność lodowisko miejskie. Zmieni się dotychczasowa lokalizacja ślizgawki.
lodowisko-grodzisk-2018
Fot. . Facebook/Grodzisk Mazowiecki. Na grodziskim lodowisku zostaną zorganizowane imprezy z udziałem animatora.

Inauguracja miejskiej ślizgawki miała mieć miejsce w ubiegłym tygodniu. Z powodów technicznych otwarcie trzeba było jednak przełożyć na najbliższą sobotę, 22 grudnia. Pierwsi łyżwiarze będą mogli wejść na taflę w samo południe – czyli o godzinie 12.00. Lodowisko mieści się przy ul. Sportowej na dużym parkingu przy skateparku.

Jak już informowaliśmy w serwisie zachodniemazowsze.info, łyżwiarze będą mogli korzystać z oświetlonej tafli o powierzchni 20 x 40 metrów w godzinach popołudniowych. W godzinach 8.00-15.00 lodowisko będzie dostępne dla grup zorganizowanych z grodziskich szkół. Na miejscu będzie działać wypożyczalnia łyżew i szatnia, a pomocy początkującym miłośnikom sportów zimowych udzieli instruktor. Nie zabraknie dobrej muzyki, która będzie towarzyszyć łyżwiarzom. W ciągu kilku tygodni działalności lodowiska zostanie zorganizowanych sześć imprez z udziałem animatora. Ślizgawka będzie dostępna do połowy marca.

– Wszystkich miłośników lodowego szaleństwa serdecznie zapraszamy do jazdy na łyżwach :-) – zachęcają urzędnicy z grodziskiego ratusza na facebookowym profilu miasta.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest