Otwarcie nowej Biedronki w Grodzisku Mazowieckim

Już od czwartku, 24 maja mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego będą mogli robić zakupy w nowym dyskoncie. Sklep Biedronka powstał przy ul. Nadarzyńskiej.
Fot. biedronka.pl. Hasło reklamowe Biedronki to: Codziennie niskie ceny.

Biedronka – to jedna z najpopularniejszych wśród Polaków sieci sklepów należąca do spółki akcyjnej Jerónimo Martins Polska (JMP). Firma posiada obecnie ponad 2,7 tys. obiektów handlowych w ponad tysiącu miejscowości. Sieć przekonuje, że jednym z nadrzędnych celów wynikających z misji Biedronki jest „dążenie do zapewnienia Klientom wysokiej jakości oferowanych towarów”. – Każdy produkt, który można znaleźć w naszych sklepach musiał przejść odpowiednią procedurę weryfikacyjną, a następnie podlega stałej kontroli przez cały okres sprzedaży – czytamy na oficjalnej stronie Biedronki.

Do tej pory mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego mogli robić zakupy w sklepach Biedronka zlokalizowanych przy ul. Okrężnej, Matejki, Żyrardowskiej i Sienkiewicza. W czwartek, 24 maja zostanie otwarty nowy dyskont tej sieci o powierzchni 1013,52 mkw. – przy ul. Nadarzyńskiej 93 (przy ul. H. Sienkiewicza). W nowej Biedronce będzie można zrobić przede wszystkim zakupy spożywcze – pieczywo własnego wypieku, nabiał, mięso i wędliny, warzywa i owoce, napoje, alkohole, ale również przemysłowe, kosmetyki, art. higieniczne, ubrania, obuwie, książki itp., a wszystko to w konkurencyjnych, niskich cenach. Na miejscu dostępny jest bankomat. Jak informuje serwis metropolitaninvestment.pl, firma Jerónimo Martins Polska podpisała umowę najmu na okres 15 lat.

Facebooktwitterredditpinterest