Targi pracy w Pruszkowie i w Grodzisku Mazowieckim

Już za kilka dni w Grodzisku Mazowieckim i w Pruszkowie odbędą się powiatowe targi pracy. Wydarzenia są przeznaczone zarówno dla pracodawców, jak i dla osób poszukujących zatrudnienia.
Fot. pixabay.com. Podczas targów będzie można uzyskać porady ekspertów i doradców zawodowych.

Powiatowe Targi Pracy w Pruszkowie odbędą się w najbliższy czwartek, 10 października w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Gomulińskiego 4. Potrwają od godz. 10.00 do godz. 13.00. Będzie to ósma edycja tego wydarzenia. Zaproszenie skierowane jest do osób poszukujących zatrudnienia, pracodawców, osób niepełnosprawnych oraz wszystkich tych, którzy są zainteresowani rynkiem pracy. Podczas targów będzie można zapoznać się z krajowymi i zagranicznymi ofertami zatrudnienia i szkoleń, uzyskać porady ekspertów np. z zakresu przedsiębiorczości, skonsultować się z doradcą zawodowym. Więcej informacji można uzyskać TUTAJ.

Podobne wydarzenie odbędzie się również w Grodzisku Mazowieckim. Powiatowy Urząd Pracy zaprasza wszystkich zainteresowanych w czwartek, 17 października w godzinach 10.00-13.00 do sali gimnastycznej w Zespole Szkół nr 1, przy ul. Żwirki i Wigury 4 (wejście od ul. Żwirki i Wigury). Podobnie jak w Pruszkowie, będzie można uzyskać porady doradcy zawodowego oraz ekspertów m.in. z urzędu skarbowego, zakładu ubezpieczeń społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy. Pracodawcy zaprezentują oczywiście liczne propozycje zatrudnienia. Więcej informacji można uzyskać TUTAJ.

Facebooktwitterredditpinterest