Wyprowadził psy na spacer na autostradzie. Spowodował wypadek [FOTO]

Wyjątkową bezmyślnością wykazał się pewien kierowca, który zatrzymał swój samochód na autostradzie A2 i postanowił wyprowadzić psy na spacer. Tym samym zmusił auta do hamowania, doszło do wypadku.
psy spacer autostrada wypadek
Fot. KP PSP Żyrardów. Poszkodowany kierowca trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 12 czerwca, około godz. 9.00. To właśnie wtedy pewien kierowca zatrzymał swój samochód na pasie zieleni, na autostradzie A2 w miejscowości Feliksów i postanowił wyprowadzić na spacer dwa psy. Jeden z nich wybiegł na jezdnię. Tym samym zmusił jadące samochody do hamowania. W pewnym momencie jeden z pojazdów uderzył w czerwoną skodę. Auto koziołkowało. Rannego kierowcę wyciągały z samochodu postronne osoby. Do momentu przyjazdu pogotowia ratunkowego pomocy medycznej udzielili mu strażacy. Miejsce zdarzenia oznakowano i zabezpieczono. W ponad trzygodzinnej akcji brało udział 11 strażaków z JRG Żyrardów i OSP Wiskitki.

Kierowca skody z urazem głowy trafił do szpitala, a mężczyzna, który wyprowadził psy na autostradę uciekł. Trwają jego poszukiwania. Grozi mu grzywna w wysokości nawet kilku tysięcy złotych.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

2 komentarzy dla “Wyprowadził psy na spacer na autostradzie. Spowodował wypadek [FOTO]

  1. Gdyby wprowadzić w Polsce podatek od głupoty dziura budżetowa zniknęła by w jednej chwili !

  2. Dzisiaj miałam podobna sytuacje wracajac ze Skierniewic do Żyrardowa w Bednarach panowie policjanci wypuscili dwa owczarki niemieckie ktore biegała miedzy przejezdzajacymi autami, a sami siedzieli w policyjnym aucie na poboczu