Bandyckie porachunki przy trasie katowickiej?

Na drodze krajowej nr 8,w okolicach Żabiej Woli doszło do zatrzymania samochodu przez trzech mężczyzn, którzy zażądali od pasażerów pieniędzy. Na nogi została postawiona grodziska policja, urządzono obławę.
napad-trasa-katowicka-maj-2017
Fot. archiwum. Policjanci próbowali znaleźć i zatrzymać napastników, jednak im się to nie udało.

O zdarzeniu poinformował serwis nadarzyn.tv. Według czytelników portalu, w okolicach Nadarzyna było widzianych wiele radiowozów, a także osoby zakute w kajdanki. O wyjaśnienie okoliczności zdarzenia poprosiliśmy oficer prasową Komendy Policji w Grodzisku Mazowieckim asp. sztab. Katarzynę Zych, okazało się bowiem, że doszło do niego w okolicach Żabiej Woli, czyli na terenie podlegającym pod tę jednostkę.

– W tej sprawie mamy nie do końca sprecyzowaną informację, że doszło do zatrzymania pojazdu, w którym były trzy osoby, przez mężczyzn poruszających się prawdopodobnie daewoo nubirą. Mężczyźni ci mieli spowodować, że pasażerowie wysiedli z pojazdu, a oni zażądali od nich pieniędzy – mówi Katarzyna Zych. Ostatecznie do przejęcia gotówki, ani innych przedmiotów nie doszło. Mężczyźni, którzy zażądali pieniędzy, uciekli, byli poszukiwani przez grodziskich policjantów. Nie udało się ich jednak znaleźć i zatrzymać.

W akcji nikt nie został poszkodowany, nikomu nic się nie stało.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest