W Żyrardowie zatrzymali 21-latka podejrzanego o handel narkotykami!

Kryminalni z komendy w Żyrardowie zatrzymali 21-latka podejrzanego o udział w obrocie narkotykami. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli m.in. amfetaminę, marihuanę, mefedron i dopalacze.
handel-narkotyki-zyrardow
Fot. KPP Żyrardów. W mieszkaniu mężczyzny policjanci znaleźli ponad 150 gramów różnych środków odurzających.

Funkcjonariusze zauważyli 21-latka w al. Partyzantów w Żyrardowie. W związku z podejrzeniem posiadania przez niego znacznej ilości narkotyków, policjanci razem z mężczyzną pojechali do jego mieszkania. Od początku rozmowy z funkcjonariuszami, 21-latek zachowywał się bardzo nerwowo, co jeszcze bardziej wzmogło ich czujność. Mężczyzna po otworzeniu drzwi, wbiegł do mieszkania i próbował je zatrzasnąć, jednak policjanci byli przygotowani na taki obrót sprawy.

– W trakcie przeszukania, w lokalu zajmowanym przez 21-latka funkcjonariusze znaleźli ponad 150 gramów różnych środków odurzających w tym m.in. amfetaminę, marihuanę, mefedronu i dopalacze – informuje rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie st. asp. Agnieszka Ciereszko. Żyrardowianin został zatrzymany i usłyszał zarzut udziału w obrocie środków odurzających, za co grozi mu nawet do ośmiu lat pozbawienia wolności. Wobec 21-latka zastosowano trzymiesięczny tymczasowy areszt.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest