Spotkanie z szesnastoletnią pisarką w grodziskiej bibliotece

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza na spotkanie z Sarą W. Wojciechowską. Autorka książki pt. „Dziecko Salem” ma zaledwie 16 lat.
sara-w-wojciechowska-spotkanie-grodzisk
Fot. mat. promocyjne. „Dziecko Salem” Sary W. Wojciechowskiej to historia pełna magii, konfliktów i... miłości.

Czy Ellie to czarownica z Salem? Kim jest Niewypowiedziany? I czy unicestwienie najpotężniejszego czarodzieja na świecie sprawi, że jej życie powróci na dawne tory? Eleonora Vandergard to zwykła nastolatka, która uczy się w domu pod okiem surowej babci. Marzy o odrobinie wolności i pójściu do prawdziwej szkoły. Nie wie jednak, że wkrótce jej życie ulegnie drastycznym zmianom za sprawą opiekunki i skrywanych przez nią mrocznych tajemnic…

„Dziecko Salem” to historia pełna magii, konfliktów i… miłości rozgrywająca się we współczesnym świecie, w którym nie zawsze udaje się jednoznacznie odróżnić dobro od zła. Debiutancka powieść zaledwie szesnastoletniej autorki!

Spotkanie z Sarą W. Wojciechowską odbędzie się w najbliższy czwartek, 15 marca o godzinie 17.00. – Na spotkaniu opowiemy o książce, ale też o tym, jak spełnia się marzenia i wydaje książkę w wieku szesnastu lat – informuje Magdalena Żerek z grodziskiej biblioteki, organizator wydarzenia. Zapraszamy do biblioteki, przy ul. Spółdzielczej 9. Wstęp wolny!

Patronem medialnym wydarzeń organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Grodzisku Mazowieckim jest serwis zachodniemazowsze.info.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest