Tajemniczy atak nożownika w Grodzisku Mazowieckim?

Do Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim trafił mężczyzna z raną klatki piersiowej. Poszkodowany nie informuje jednak policjantów i lekarzy, w jaki sposób powstały te obrażenia.
nozownik-grodzisk
Fot. KG. Mężczyzna przebywa w Szpitalu Zachodnim.

Informację na temat rannego mężczyzny otrzymaliśmy na naszą skrzynkę redakcja@zachodniemazowsze.info. – W Grodzisku Mazowieckim na ul. Sienkiewicza, na osiedlu mieszkaniowym, doszło do ataku nożownika na młodego człowieka. Mężczyzna miał zostać zaatakowany nożem, gdy siedział na ławce – napisał czytelnik.

Do zdarzenia miało dojść w niedzielę, 15 kwietnia. O wyjaśnienia w tej sprawie zwróciliśmy się do policjantów z grodziskiej komendy. – Informację mamy taką, że o godzinie 19.30 do Szpitala Zachodniego został przewieziony 41-letni pacjent z raną na klatce piersiowej. Mężczyzna został zabrany z ul. Sienkiewicza przez kobietę, która tamtędy przejeżdżała. Nie powiedział on jednak ani lekarzom, ani policjantom, w jakich okolicznościach rana powstała. Nie wiemy więc, czy jakiś nożownik był, czy go nie było – mówi asp. sztab. Katarzyna Zaych, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Staramy się ustalić okoliczności, ale od samego poszkodowanego nie dowiedzieliśmy się i nie jesteśmy w stanie potwierdzić, czy ktoś go zaatakował – dodaje policjantka. W sprawie prowadzone są czynności.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest

Jeden komentarz do “Tajemniczy atak nożownika w Grodzisku Mazowieckim?

  1. Było sporo świadków ,więc nie wiem dlaczego trudno to ustalić.Ja akurat zdarzenie widziałam z okna.To bardziej wyglądało na jakieś porachunki.