IV Bieg Łomianek przed nami

Już niespełna miesiąc pozostał do IV Biegu Łomianek. 13 maja odbędzie się kolejna edycja biegu, nie powinno Cię na nim zabraknąć!
bieg-lomianek-2018
Fot. mat. promocyjne. W ubiegłorocznym biegu wzięło udział niemal 300 biegaczy.

Bieg odbędzie się na dystansie 10 kilometrów, na trasie posiadającej atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Start i meta mieszczą się w jednym punkcie, tuż przy Integracyjnym Centrum Dydaktyczno Sportowym.

Rok temu do Łomianek zawitało niemal trzystu biegaczy. Organizatorzy liczą na powtórzenie dobrej frekwencji sprzed lat. Dla większości zawodników kluczowa będzie klasyfikacja generalna, oprócz niej prowadzone będą także klasyfikacje wiekowe. Dodatkowo w dniu zawodów oprócz biegu głównego, odbędzie się także Mini Bieg Łomianek dla najmłodszych fanów biegowego szaleństwa.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła utytułowana reprezentantka Polski Irena Szewińska. Pani Irena, mieszkanka Łomianek, zapowiedziała swoje przybycie na wydarzenie i tradycyjnie już wystartuje zawodników do zmagań na 10-kilometrowej trasie. Rejestracja można dokonać za pośrednictwem strony www.bieglomianek.pl/zapisy/

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miejski w Łomiankach. Patronat medialny nad wydarzeniem pełni serwis zachodniemazowsze.info.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest