Zboczeniec w Piastowie i Ożarowie? Ekshibicjonista w Pruszkowie?

Na forach internetowych mieszkańcy ostrzegają się wzajemnie przed starszym mężczyzną, który w Piastowie i Ożarowie Mazowieckim miał zaczepiać dzieci. Z kolei przy ul. Wapiennej w Pruszkowie był widziany obnażający się ekshibicjonista.
zaczepia-dzieci-piastow-ozarow
Fot. pixabay.com. Rodzice donoszą, że mężczyzna na rowerze porusza się w rejonie placów zabaw.

Niemała panika wśród rodziców z Piastowa i Ożarowa Mazowieckiego wybuchła kilka tygodni temu. To właśnie wtedy, w tych miejscowościach, miał zaczepiać dzieci starszy, siwy mężczyzna jeżdżący na rowerze tzw. składaku w czerwonym kolorze. Mamy z Piastowa ostrzegają, że porusza się on w rejonie placów zabaw. Według ich relacji, zaczepia dzieci, a one przed nim uciekają. Podobna sytuacja miała mieć miejsce w Ożarowie Mazowieckim. Sprawa została zgłoszona na policję. – Otrzymaliśmy taką informację telefonicznie – potwierdza oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie podkom. Karolina Kańka. – Jedna z mam miała przyjść, złożyć zawiadomienie, ale takie zawiadomienie do nas nie wpłynęło – dodaje. Żeby rozpocząć jakiekolwiek czynności w sprawie, policja musi mieć podstawę w postaci takiego właśnie oficjalnego zawiadomienia, a ponieważ takowego nie otrzymała – mundurowi nie podjęli żadnych działań.

Z kolei pod koniec kwietnia od jednego z czytelników otrzymaliśmy informację o tym, że w Pruszkowie przy ul. Wapiennej pewien mężczyzna miał się obnażać. – Faktycznie, mieliśmy takie zgłoszenie – przyznaje podkom. Kańka. W tym przypadku policjanci udali się niezwłocznie na miejsce, ale nie potwierdzili obecności golasa lub po prostu go już nie zastali.

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterest